Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosoknak premierplán?!...

Császárosoknak premierplán?! Van aki ezek után is a császárt választaná?

2011. okt. 8. 10:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Komoly mi??? Én már 2x át éltem, 2 hét múlva lesz a 3.!!! :)))
2011. okt. 8. 10:15
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
És? Mi a kérdés?
2011. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Van aki ezek után is a császárt választaná?
2011. okt. 8. 10:27
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
na első!!! :)))) nem biztos hogy ezt látni akartad. én nem választottam,nekem muszály volt.
2011. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
2 gyerek után sem tudod, hogy a gyerek egészsége a legfontosabb? Császárt nem választani szokás hanem rákényszerülni.
2011. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sem értem, hogy mi vele a probléma. Pl a sima szülés is ugyanilyen "gusztustalan" ha nem még "gusztustalanabb", szóval egyik se jobb a másiknál ebből a szempontból.
2011. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Nekem 4 hónapja volt császárom. Műtét közben megkérdeztem a szülésznőt, hogy látják-e már a babát, erre mondta, hogy még csak a rétegeket bontogatják. Hát nem gondoltam, hogy ez ennyire durva... Komolyan majdnem elhánytam magam. De nem számít, lényeg, hogy egészséges szép kisfiam van. :) És valószínű ha lesz még egy gyerekem, az is császár lesz, de függetlenül ettől a videótól, bevállalom majd! De annak örülök, hogy nem kell végig néznem...
2011. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Én nem néztem meg ,amit belinkeltél annyira nem bírom jól a vért.És igen van két császáros gyerekem és a 3.-at is császárosnak választanám.Akármennyire is durva a műtét és elítélnek miatta.
2011. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
kétszer császároztak, de egyiket sem választottam, sajnos muszáj volt. De ha lenne harmadik, és ez lenne az ára, hogy minden rendben menjen, akkor bevállalnám harmadszor is.
2011. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Jaj de felek,en is csaszarmetszessel fogok szulni az hiszem:o(( Felek meg szulni,elso kisbabam lesz 25h kismama
2011. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!