Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 300 napnál nem régebbi...

Ha 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell, akkor el kell mennem újra a polgármesteri hivatalba, és kiállítanak egy újat?

Figyelt kérdés
És akkor nem kell apasági nyilatkozat is, ugye?
2011. okt. 13. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg legközelebbi alkalommal az orvosodat, v vkit a kórházban, mert pl. nekem mosolygott egy jót a kérdésen és legyintett, hogy "ó, dehogyis kell, jó az eredeti"
2011. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is most kérdeztem meg 1 hete a szülésznőmet, és ő azt mondta nekem hogy jó az eredeti, megszűntették ezt a szabályzatot.
2011. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha házasok vagytok, akkor minek kellene apasági nyilatkozat? Az azoknak kell, akik nem azok. Kérdezd meg a védőnőt. Nálunk Győrben nem kell házassági a. kiv., ha Győrben volt az esküvő, mert az anyakönyvvezető akkor utánanéz.
2011. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk az eredeti házassági anyakönyvi kivonatot kérték. tudtommal régen volt ez, hogy nem régi igazolás kellett.
2011. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

csak mert a kórházban a szülőszobán így volt kiírva, hogy ez kell.

2011. okt. 13. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ki kellett kérnem a másolatot. És nem lehet régebbi 3hónapnál. Polgármesteri hivatalban ingyenesen, max 10perc alatt megcsinálták.
2011. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elvileg már el kell hogy fogadják az eredetit, mert aki anyakönyvez, annak kell utána járnia, és lekérni számítógépről, csak ez nyilván neki macerásabb, mint egy már kitöltött papírt mellécsatolni. Kecskeméten pl:2000ft-os illeték ellenében adják ki a h.a.kiv. másolatot.

Apasági abban az esetben kell, ha nem vagy házas, de az sokkal macerásabb, mint ez az igazolás.

2011. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocs az offért.

de nekem nem kérték a kivonatot, igaz abban a városunkban esküdtünk. akkor azért nem?

2011. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!