Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor induljak a kórházba?

Mikor induljak a kórházba?

Figyelt kérdés
Elfolyt a nyákdugóm délelött! Egész nap nem volt semmi most viszont annyira fáj a derekam!!!
2011. okt. 18. 16:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bele ülök egy kád meleg vízbe! Most hogy van ez? Ha elmúlnak a fájások akkor csak jósló de ha nem múlik akkor induljak?
2011. okt. 18. 16:07
 2/22 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor, ha kétpercesek a fájások. A derékfájás az első lépés, mindjárt jönnek az összehúzódások. Fogj egy órát és mérd az időt!
2011. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik, akkor igaziak a fájások. Kb 5perces fájásokkal kellene a kórházba indulni. (Mondjuk, attól is függ milyen messze a kórház)

Nekem amikor a derekam fájt, onnantól kb. még 10óra volt, hogy 3-5perces fájásaim legyenek. (első babám volt és nem volt nyitva a méhszájam)

Úgy tudom, második babánál ez gyorsabban megy.

2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nalam szules elott par oraval ment el a nyak dugo,.jottek is a fajasok utanna,.azt hittem meg halok,.szoval ha el ment a nyak dugo es gorcsolsz akkor probald ki a melg furdot ahogy irtad is es ha nem mulik el sot ugy erzed eroebbek a fajasok mint elotte akkor irany a korhaz.,ora legyen a kozelbe ,.az idot merd ,.konnyu szulest,.
2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ugye, az a kétpercesek inkább 7 percesek akart lenni? :)

2 perces fájás, az már kitolási szakasz.

Jól tudod, kérdező, ha elmúlik, akkor csak jósló volt. Nyugodtan vegyél egy kellemes kb félórás fürdőt.

2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5-10 perces fájásoknál indulj a kórházba.
2011. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem a 2 perces 2 perces akart lenni. Engem bunkón hazazavartak, amikor 5 percessel mentem be (Minek ingázott ide?). És tényleg eltellt még vagy 6 óra, míg jöttek a 2 percesek és onnantól két óra kellett a kitolásig (ami mindössze kettő volt).
2011. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

16.17-es, szerintem veled nem akartak foglalkozni a szülőszobán és ezért küldtek haza és bagatellizálták, nyújtották el a kitolásod, mondván a 2 perces még nem kitolás.

"A kitolási szak elején a fájások igen erősek, feladatuk a baba fejének befordítása: orrocskája eddig még oldalra nézett, most azonban hátrafelé kell, hogy álljon, tarkója pedig előre, a mama hasoldala felé néz. E fájások alatt úgy tűnhet, mintha semmi sem történne. Sűrűn, 1-3 percenként követik egymást, és viszonylag hosszúak, 40-80 másodpercesek, ezek már a tolófájások."

2011. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem a fiamnál csak derékfájások voltak, semmi haskeményedés. Szerintem ha 5 percesek lesznek és erősödnek, akkor indulj
2011. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatosan fájt a derekam.5 percesekkel már mehetsz.Addig is jobb,ha otthon vagy!Könnyű szülést!
2011. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!