Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem akarták tudni a gyermekük nemét?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki csak a szülőszobán tudta meg, hogy fia vagy lánya lesz? Ha van, akkor ti hogy bírtátok? Nem furcsállta a környeztetek?:)
2011. okt. 25. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi szerettük volna tudni, de volt olyan ismerősöm hogy a 3. babánál egyszerűen nem szerették volna tudni. 2 fiuk volt már, és hát lányt szerettek volna.

Mikor megszületett, és mondták "kukija van a babának, egy pillanatig elszomorodott az anyuka, de aztán gyorsan "túltette" magát, és imádja mind a három fiát:)

2011. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna tudni de végig nem tudták megállapítani mert úgy feküdt a babánk.A párom örült hisz ő meglepit akart és nem szerette volna tudni.A szülőszobán amikor kibújt akkor tudtam meg,hogy kislány!:)))
2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unoka testvéremék nem akarták tudni. Meglepiként érkezett a kislány.
2011. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok :)

Nem szerettem volna tudni egyik gyereknél sem. Mindenki furcsállta! A rokonok is, az ismerősök, a szomszédok, az sztk-s személyzet... Ultrahangra úgy jártunk, hogy előre szóltunk, hogy meg ne mondják, ha látják a nemét :)

3 gyerek ---> 3 meglepetés. Nagyon jó döntés volt :)

Unisex szoba, unisex ruhák, kocsi, stb. A fülbevalót előre kinéztem, hogy HA lány, akkor tudja a párom, melyiket kell megvenni :)

A harmadiknál a vége felé már nehezen bírtuk, de az első 2 tapasztalata után tudtuk, hogy sokkal, de sokkal jobb, ha azt mondják majd, hogy "gratulálunk, egészséges kislány" mint hogy már tudjuk előre. 4D uh-n nem is voltunk, nehogy kiderüljön :)

2011. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Érdekes!:) Mi még csak tervezzük a babát, de a párom már kijelentette, hogy ő nem szeretné tudni a nemét, csak mikor megszületik. Én nem tudom hogy bírnám és szeretnék 4D ultrahangot is. Ezek szerint ott biztosan megtudnánk?
2011. okt. 25. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Három gyerekem van.

Mind a háromnál nagyon vártam az uh-at.

Szerintem ha nem mondják az orvosok akkor is lehet látni a képernyőn, hogy a baba fiú-e vagy lány :)

Annyira egyértelmű :D


Azt meg szerintem senki nem bírja ki, hogy 9 hónapig még az uh-n se lássak a babát a meglepi kedvéért.


A második babánál megpróbáltuk, de az első amit a kicsi belóbált a képernyő közepébe az a kukija volt :)


3 kisfiús anyuka

2011. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mi sem akartuk tudni amikor meg ellágyultam és rákérdeztem nem látszódott ugyhogy még 1hét és kiderül.

az elsőnél sem akartuk.

mindenki furcsán nézett de utána azt mondták igaz is csak egézséges legyen.

+én rengeteg olyat hallottam hogy rosszat mondtak és már rákészültek.

2011. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem szülésznőm mondta, hogy jobb ha nem akarjuk tudni előre, akkor annyira nagy élmény az érkezése.


1.babánknál nem akartuk tudni, de sok ember közt dolgoztam és kb. 50ből 50en esküdöztek, hogy fiam lesz. ("népi megfigyelésekre alapozva") aztán annyira ráálltam, hogy fiú, akit várunk, hogy 6 hósan az uh-on inkább rákérdeztem, és jól is tettem, mert lány! kb.1 hónapba telt, míg átálltam agyban. olyan volt, mintha egy másik gyereket várnék onnantól.


aztán az élet úgy hozta, hogy tesómnak 2 héttel előbb született babája és beteg volt (nem tudták előre), én meg szülés előtt voltam. onnantól eszembe sem jutott, hogy lány vagy fiú, csak az hogy egészséges legyen. szüléskor is elfelejtettem megnézni, később gratulált a doki a kislányhoz, akkor tűnt föl, hogy tényleg, ezt még nem is tisztáztuk!


most várjuk a 2.babánkat, eldőntöttük, hogy nem akarjuk megtudni, ki lakik idebenn.

2011. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok!Nekünk még 4D ultrahangon sem tudták megállapítani pedig 2x is voltunk!Nagyon titkolózott a picink!
2011. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia



Nekünk az elsőt rosszul mondták!A 12. héttől a 32. hétig fiút vártunk!Onnantól kislányt!Akkor már az nagyon "furcsa" érzés volt...


Így gondolkodunk, hogy nem kérdezzük meg!Bár a dokink egyből tudta, hogy fiút szeretnénk!Persze teljesen mindegy, csak olyan egészséges legyen mint a lányunk! :)


De azért biztos sokkal nagyobbmeglepi ott megtudni! :)


22 hós kislány és 12 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!