Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy "nem fér ki"...

Van olyan, hogy "nem fér ki" az újszülött a csontok miatt?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a hüvely tud-e tágulni, azt tudom, hogy nagyon rugalmas, és tud, de én akárhogy is nézem, nekem olyan keskeny az a lenti rész, és csont van ott. Szerintem ott nem fér el egy baba feje. Csontot meg gondolom nem törnek szülés közben. Voltam már orvosnál, de sohasem mondta, hogy gond lenne, bár még a baba eddig szóba sem került, mert most kezdtük el tervezgetni. Van olyan, hogy valaki túl szűk és ezért császározzák? Egyébként nagyon kis vékony vagyok, és nincs is igazán csípőm, eléggé fiús a testalkatom sajnos.
2011. okt. 26. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hivják hogy téraránytalanság.

ki lehet számolni hogy mekkora BPD-vel - ultrahangos kifejezés a baba koponyaméretére- mekkora medencéddel ki fog-e férni.

ha nem akkor császároznak mint hogy elakadjon.

a baba megszületéskor több forgást is véghezvisz lehet hogy be tud fordulni ezen ne agyalj mert rámehet a teherbeesés is ha begörcsölsz ezen.


Nem szabad félni !

2011. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
létezik olyan, hogy aránytalanság miatt császároznak
2011. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előfordulni előfordul ilyen, de manapság már jó előre észreveszik és császároznak.

Az alkatod miatt ne aggódj. A terhesség nem csak arról szól, hogy a baba növekedjen, a te tested is változik. Átalakul a medencéd, tágul, ezt egyébként remekül lehet érezni a várandósság alatt. Sokan ilyenkor "asszonyosodnak" meg kicsit. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy gond lesz a fiús alkatod miatt:)

2011. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!