Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Hasmenés, hányás,...

S. O. S. Hasmenés, hányás, hol szabályos, hol szabálytalan fájások? Ugye nem lesz belőle szülés még? 28 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Már 2 hete szenvedek rendszertelen fájásoktól, tegnap este 5 egymást követő 10 perces, majd 3 2 perces fájásom volt. Utána jött egy 25 perces és utána össze-vissza jöttek, de közben folyamatosan hánytam, hasmenésem volt... Mondta a védőnőm, hogy hívjam fel a dokimat, de én már késő este nem akartam zavarni, majd ma felhívom, de addig is szeretném, hogyha segítenétek nekem. Köszönöm a válaszaitokat előre is!!
2011. nov. 7. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 30 hetesen indult be a szülés,egyik pillanatról a másikra.Szintén zárt méhszájam volt elötte 2 nappal.Derékfájdalommal indult,majd keményedni kezdtem össze-vissza,nem szabályosan.Ez olyan este 6 óra körül kezdödött.

7-kor indultam zuhanyozni és vérfolt volt a bugyimon.

Azonnal rohantunk a kórházba,persze közbe jól bepánikoltam,az autóban már 3-4 perces fájásaim voltak.

Na a lényeg,hogy sikerült leállítani a folyamatot 24 órás infúzióval.

Végül indított szülés lett,túlhordás miatt.

Inkább feleslegesen menj be és küldjenek haza,mint hogy valami baj legyen.

2011. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az lemaradt,hogy 1 óra alatt kinyíltam 2 újjnyira és elvékonyodott a méhszájam is.
2011. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Nemsokára hazaér a párom, akkor megyünk. Délelőtt 1szer görcsöltem csak, viszont feszül a hasam. Egyébként ezt már akartam is kérdezni, hogy az mitől van, hogy belül feszül mindenem, viszont a hasam olyankor nem kemény??? Csak feszül és olyan, mintha szét akarna szakadni, elviselhető, de nem kellemes... Viszont a hasam nem kemény.. Akkor kemény, ha görcsölök, vagy felkelek az ágyból.
2011. nov. 7. 13:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi újság?Remélem egyben vagytok még:)
2011. nov. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2011. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, egyben:) Hazajöhettem, zárt a méhszáj, adtak másik gyógyszert, pénteken kell mennem magánrendelésre, ha nem javul akkor viszont kapok infúziót. Köszönöm mindenkinek!:)
2011. nov. 8. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!