Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan milyen a szexualis...

Szules utan milyen a szexualis eletetek?

Figyelt kérdés

3 honapja szultem de meg mindig nem tudtunk egy normalisat szeretkezni a parommal, annyira faj. Voltam dokinal de o mindent rendben talalt, azt mondta hasznaljunk sikositot, de nekunk ugy sem megy, olyan mintha tul szuk lennek.

Mas is volt igy ezzel?


2009. máj. 8. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt bizony! :( Gyakorlás! :)
2009. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogy milyen? elsosorban ritka:)

én anno ugyan császárral szultem, de érdekes modon az elso fél évben nekem is voltak ilyen gondjaim, sot tobbszor szedtem ossze gyulladást is. aztán elmúlt, szerintem idovel jobb lesz, ha nagyon nem, beszéld meg az orvosoddal. Léteznek hormontartalmú krémek, amelyek segíthetnek a problémán.

2009. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekünk nem volt gond, eddig 2x szültem, pedig nagyon féltem szülések után, hogy milyen lesz a szex. Nem fájt egyáltalán, pedig az első szülésnél rengeteg varratom volt. Csak 2 gyerek mellett kevés idő és energia jut rá sajna.
2009. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt probléma! 6 hetes kontroll napján már hancúroztunk.Picit kellemetlen volt,de most semmi probléma.3 hós a babóca.
2009. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kirááály!Igaz,nem volt gátmetszésem...
2009. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, talán majd a hétvégén. 11 hete szültem. :-/
2009. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a 6 hetes kontroll napján már szeretkeztünk:) Pár alkalommal még fájt utánna, de már olyan mint rég! Gyakorolni kell, be kell "járatni":D


4 hós anyuka

2009. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, sokat kell 'gyakorolni'. Nekem is voltak ilyen gondjaim az elején, olyan érzésem volt, mintha egy ceruzahegyezőbe akarnánk egy téliszalámit begyömöszölni :-) de aztán megbeszéltem magammal, hogy ez nyilván csak pszichés, hiszen nincs semmi bajom, a doki is a 6 hetes konrollon mindent rendben talált - azóta jobb, bár még így is érzem, hogy szárazabb, de az a szoptatás miatt van.

3 hónapos fiú anyukája

2009. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk nincs szexuális életünk a szülés óta. Nem tudom mi az oka, de elkeserítő. 11 hete császároztak. A férjemmel sokat beséltünk már róla, de mindig megrekedünk a beszéd szintjén, nem jututnk tovább. Sem Ő, sem én nem kívánom. :-(((((
2009. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De érdekes! Én is 11 hete császárral szültem és még mi sem voltunk együtt azóta. És mi is csak mindig megbeszéljük. Holnap szerintem a tettek mezejére lépünk.
2009. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!