Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki volt ugy hogy volt fogadott...

Ki volt ugy hogy volt fogadott orvosa és éppen elkellett utaznia amikorra ki van irva szülésre?

Figyelt kérdés
Nekem most jelentette be hogy 1 hétre elmegy kongresszusra külföldre és átad másik orvosnak.Hétfőn bemutat neki.De félek hisz ehhez szoktam.Meg kedveltem.De most félek mert én nov 17re vagyok kiirva és ő csak 21.én este jőn meg.Most haragszpm rá .ki fogom e addig birni vagy megindul a szülés.ki volt már igy?
2011. nov. 10. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Második gyerekemnél.

De az én orvosom nem egy héttel előtte szólt, hanem amikor a szülés várható időpontját belőtte az első terhes gondozáson. Rögtön mondta, hogy ha nyaral, nem jön haza. Így is lett. A szülésznőmmel szültem, az ügyeletes orvos nem csinált semmit, csak benézett a kitolás végére.

Mondjuk én azon aggódtam, hogy mi lesz, ha a szülésznőm is nyaral, de ő szerencsére már hazaért addigra (erre is volt egy alternatíva)


Egyébként szerintem ez rendes tőle, hogy átad valakinek. Nincs szerencséd, mondhatni, ugyanakkor emberileg ez teljesen érthető, hogy van, amikor nem tud jönni az orvos, ha törik ha szakad, és ha ő maga rábíz valakinek a gondjaira, akkor biztos jó kezekben leszel.


Amikor találkozol a másik orvossal, próbálj vele minél jobban megismerkedni, és megbeszélni vele a legfontosabbakat, mit hogy szeretnél szülés közben, vagy mik az elképzeléseid.


És még az is lehet, hogy kivárja a babád azt a pár napot...


Szép szülést!

2011. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2 hónapja szültem, este 10-kor mentem be a kórházba, mert elfolyt a magzatvizem. Hajnalban bejött a dokim, aki pont akkor indult a gyerekeihez Németországba, viszont rábízott az ügyeletes dokira. A doki is és a szülésznők is nagyon rendesek voltak, nem volt gond, hogy akkor láttak először. Biztosan olyan dokinak fog átadni, akit jó szakembernek tart és akiben megbízik. Ne aggódj, minden rendben lesz.
2011. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tesómnak elutazott a dokija nyaralni, amikor szült (szólt előre, hogy nem biztos, hogy akkor itthon lesz). így ügyeletes dokinál és felkért szülésznőnél szült. szép élmény volt aszülése, nem bánta meg.
2011. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy pénteken szólt, hogy elutazik aznap este, és csak hétfőn jön haza, addig "tartsam bent" a babát (próbálta elpoénkodni). Amúgy következő hét csütörtökre voltam kiírva. Pénteken tök nyugis volt, hogy zárt méhszáj, se keményedés, se jósló, ő azt mondta, úgyse fogok megszülni. De azért átadott egy kedves kollegájának, hátha mégis. Persze rámjött a szülhetnék vasárnap, így a helyettesnél szültem.

Nem bántam meg. Sokkal szimpibb volt az a doki, mint az én eredeti dokim.

2011. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!