Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ilyen is a nyákdugó?

Lehet ilyen is a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Akinek van tapasztalata nyákdugóról, segítene? Lehetséges, hogy a nyákdugó nem véres és barnás? Előbb vettem észre, hogy egy szép nagy adag kocsonyás cucc távozott belőlem, és de inkább sárgás-fehéres, nem barnás, és nem véres. Azóta semmi. Fájásaim (jóslók) pár napja vannak, érzem, hogy feszít a baba feje, néha nagyon belenyilall alul, de víz még sehol... Lehet ilyen is a nyákdugó? Utána mennyi idő lehet, míg beindulnak a komolyabb fájások? Mire számíthatok? 40.- hétben vagyok.
2011. nov. 12. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

A nyákdugó akár napokkal,sőt hetekkel szülés előtt is távozhat.

Ha nem rózsaszínes,véres,esetleg barnás kocsonyás állagú váladék,akkor az nem a nyákdugó volt,csak sima hüvelyváladék.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:3gyermekes

2011. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én nyákdugóm se volt véres. Inkább fehér zselés-kocsonyás. 35. héten pottyant ki belőlem (orvos is azt mondta, hogy az volt) és a 38. héten szültem.

Könnyű szülést!

2011. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok, de belőlem is pont ilyen jött ma, és én sem tudom eldönteni mi lehet. Fehéres sárgás kocsonyás anyag, remélem az és be is indul hamarosan a szülés
2011. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig véres, lehet ilyen is.


Nekem első gyerekkel egy 7, másodikkal 5 nap múlva indult be utána a szülés.

2011. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem ugyan mindkét gyermek születése előtt barnás-véres színű volt,de hallottam,hogy lehet ilyen is.Mindkét gyermekemet másnap délelőtt szültem,a nyákdugó pedig kora délután távozott.Ha beindul a szülés,akkor barnázás már előfordulhat,ebből fogod talán jobban tudni,hogy már tágulsz és elindult a folyamat,esetleg hasmenés is jelentkezhet.Szerintem a napokban megszülsz!Könnyű szülést kívánok!
2011. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!