Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mióta megszültem, folyton...

Mióta megszültem, folyton aranyerem van, pedig császároztak. Azóta még soha nem volt. Elég sűrűn kijön. Mindig ki fog most már jönni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 4-6 hétr rá elmult,én is császáros voltam. Rendesen kijon,vagy "csak" vérzik?
2011. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kint van az aranyerem, de egyéb panaszt nem okoz. Folyamatosan érzem, e nem fáj, nem vérzik, nem csinál semmit. Anyukámnak is ilyen már szülései óta. Néha van panasza is, de többségében nincs. Szóval lehet nekünk is ott marad már. (Én is császáros voltam, nem is értem a jelenlétét :()
2011. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is császáros voltam, és nekem már a kórházban kijött, mondjuk kaptam a műtét után vénásan vasat, én arra fogom.

Nekem sokára, kb. 4 hónap alatt múlt el, igazából a vénák falát kell erősíteni/rugalmasabbá tenni, hogy bírja a terhelést.

Erre Hamamelis homeós golyókat kaptam, és nagyon-nagyon jót tett.

Ettől függetlenül sokkal hajlamosabb vagyok aranyérre, mint korábban, kicsit nem figyelek oda az étkezésemre, és máris kész a baj. Vérezni is szokott.

2011. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tapasztalok vérzést, nem is fáj, egyszerűen érzem hogy ott van :S
2011. nov. 14. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Detralex tbl. nagyon jó az aranyeres panaszokra-ha valaki ilyen jellegű megoldást keres. Elég drága készítmény, recept nélkül kapható. Sajnos ha egyszer kijött, valószínűleg ki fog később is.
2011. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!