Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban szülésznő...

Szent Imre kórházban szülésznőt csak úgy lehet megfogadni, ha fogadok nőgyógyászt is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd a szülésznődet erről. Én tavaly szültem ott akkor még lehetett csak szülésznőt fogadni. Én is így tettem.
2011. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan szülésznő, aki fogadott orvos nélkül is vállal, de van olyan is, aki csak orvossal - ennek általában személyes oka van. Ez a szülésznőtől függ, érdeklődj annál, aki szimpatikus, akit ajánlottak.
2011. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csucsuka 1 válasza:
Kedves Kismamák! Nem tul rég szültem a Szent Imre kórházban,fogadott orvosom Barna Péter volt,aki elfelejtett szólni hogy a szülésem idejében,ö nem elérhetö.A terhesgondozása nem az olcsó kategóriába tartozik,joggal vártam volna,hogy erröl,a számomra fontos információról, idöben tájékoztasson.Sajnos az apjához kerültem,illetve neki "adott"át....Én ilyen orvost még nem láttam,rosszindulatú megjegyzései voltak fájdalmaim közben...pl: maga nem készült fel a szülésére????csak tudja hogy ezzel jár??? mindezt olyan hangnemben hogy az valami botrány! Hogyan lehet felkészülni egy szülésre? Ideges volt,mogorva, ugy éreztem,ez az orvos mintha már gyülölné a nöket....Azért a férjem hálapénzét jó mélyre rakta...mindegy.Azért azt még leírnám,varrat szedés közben felszisszentem,mire gunyorosan mejegyezte: eeenyire fááááj????Akkor minek akar hazamenni???Ha ennyire fááááj maradjon itt,ne akarjon elmenni....a többi nem orvoshoz méltó megnyilvánulásait már le sem irom..Hab a tortán,hogy miután visszaérkezett a kedves fia a nyaralásából,be sem nézett a szobánkba hogy vagyunk,pedig 9 hónapig lapáttal toltuk a pénzt a magánrendelöjébe...Szóval kedves Kismamák,ha okosak vagytok ezt a két "orvost "messzire elkerülitek!!!!!!
2011. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is itt szültem. Keresd Czainkó Katalin szülésznőt!! Fantasztikus egy nő! Hálás vagyok neki a sok segítségért és türelemért! Fogadott dokim is volt ott,akiben hatalmasat csalódtam... Én szülésznőt fogadnék ott, dokit nem!!!
2012. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!