Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem úszhatom meg vagy csökkent...

Nem úszhatom meg vagy csökkenthetem valahogy a postaköltséget? Hol kapható még ez a termék?

Figyelt kérdés
Szerettem volna rendelni hűsítő gátborogatást. Már maga a termék sem olcsó, 800 Ft, erre még 1400 a szállítás díja. Most elgondolkodtam, h. maradok a mezei jegestömlőnél.
2011. nov. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Biztos budapesti vagy, azok olyan nagy arcok, hogy nem írják le hol laknak, de azért kerestem neked pár címet:


Mini-Manó Babacentrum 1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 112.

Optimum Patika 8220 Balatonalmádi, Petőfi utca 11.

Kismama Módi 7632 Pécs, Nagy Lajos király útja 10/a.


A 799 Ft-os termék egyszer használatos!

2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
viszonteladók rovat ;)
2011. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy kaptam külföldről, de ha akkoriban tudtam volna,hogy ilyen létezik Magyarországon is, akkor mindenképpen megvettem.

Bocs, hogy konkrétan nem a kérdésre válaszolok, de megéri az árát! Nekem sokat segített az első szülés után! Bár, nem tudom, hogy ugyanarról a termékről van e szó. Az enyémre vigyázni kellett, nehogy meghajlítódjon idő előtt, mert a hajlítással lehet aktiválni benne a "jeget".

2011. nov. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni róla, de két szülésen vagyok túl, de egyiknél se kellett se gátborogatás, se jegestömlő. Szerintem tök fölösleges. Pláne úgy, hogy darabja 800 Ft...
2011. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Igen, budapesti vagyok. Még az is lehet, h. elmegyek a Nagy Lajos Király útjára. Előző szülésemnél elég kellemetlen volt egy jégaksit csavargatni a törölközőbe. Amúgy jó volt a hideg. És ez mégiscsak higiénikusabb. Kár, h. nem árulják pl. patikákban vagy drogériában.
2011. nov. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!