Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom kipuhatolózni,...

Honnan tudom kipuhatolózni, hogy ki a jó szülésznő Miskolcon a Semmelweis kórházban?

Figyelt kérdés
Mert ez nem annyira elterjedt, mint az orvos fogadása, és nem tudom kitől tudnám ezt megkérdezni. Ajánlották, hogy menjek fel az osztályra és a nővérkéket kérdezzem meg. De nyilván mindenki magát ajánlaná, meg ez furi is lenne. Aki csak szülésznőt fogadott, az hol informálódott, és miért döntött amellett, akit fogadott?
2011. nov. 22. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a szülészetre és ott találsz az ajtóval szemben egy információs pultot.Van ott 2 iszonyatosan aranyos kedves idősebb néni és én úgy gondolom,hogy őket érdemes megkérdezni kit ajánlanának.Én is majdnem oda mentem szülni azért tudom.
2011. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Semmelweisben nem igazán tudsz mellé nyúlni, nagyon jó és kedves szülésznők dolgoznak ott. Még ügyeleten is! Pláne ha felkéred....

Kérdezz eddig ott szülteket, nálam egy Bea volt bent, semmi bajom nem volt vele, pedig először látott, és a társai is tök aranyosak voltak.

Ja és nst-n is érdeklődhetsz, + a védőnőnél.


Még egy tipp: ha az influenza előtti tilalom előtt bejutsz szülőszoba-látogatásra, akkor már találkozol az éppen dolgozókkal, lehet, hogy pont jó lenne valamelyikük!

2011. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvost nem fogadsz csak szülésznőt akarsz? Jó ötlet :)
2011. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, orvost azért nem fogadnék, mert nincs velem az egész szülés alatt, csak a végén, meg a varrásnál, meg nincs rá pénzem. de egy szülésznő szerintem azért jobb, mert ő az elejétől a végéig ott van, nagyon sokat tud segíteni és ha fogadott,és esetleg van valami (nem lesz!) gikszer, akkor ő jobba tud hatni az orvosra is. Voltam már szülőszoba látogatáson, de mindenki nagyon elfoglalt volt, telt ház volt a szülőszobán. Az Nst, védőnő vonal tetszik, ott megpróbálom. köszönöm.
2011. nov. 24. 07:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Már biztos túl vagy a szülésen. Végül kit választottál?
2012. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen ez engem is érdekelne :)
2012. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!