Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemtudtam elmenni a 6hetes...

Nemtudtam elmenni a 6hetes kontrollra (ami már amúgy is a 7. héten lett volna), így merhetek már szexelni? Jövőhéten megyek. Vagy várjunk míg lát a doki? császáros voltam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hetet simán kibírtok....én nem kockáztatnék az tuti.
2011. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem kockáztatnék, valahol olvastam itt, hogy hamarabb szexeltek, mint a doki látta volna őket és összeszedett az anyuka valami durva fertőzést, amire antibiotikumot keltett szednie és erős fájdalmakkal járt és büdös folyással. Szerintem sem ér ennyit, 1 hét az már kibírható. pettingelni viszont lehet.
2011. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7.héten voltam,csak akkor fogadott a doki,de 6 hét után együtt voltunk.Elmondtam a dokimnak,azt mondta semmi gáz,6 hét letelt,vérzés elmúlt,akkor miért ne..Szintén császár volt.
2011. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is elmúlott a vérzésem, semmi bajom.saját orvosom nincs, sztk-ba megyek, így nem mertem rákérdezni az időpont foglalásnál :S
2011. nov. 24. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

annyi még,hogy védekezzetek mindenképpen.

Egyébként sok olyat olvastam már itt is,hogy vissza se mentek,nem hiszem,hogy ők nem élnek szexuális életet..

2011. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

milyen igazad van :)

mármint hogy vissza se mennek....

2011. nov. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!