Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eldobható bugyi muszáj a...

Eldobható bugyi muszáj a kórházi csomagba?

Figyelt kérdés
Mi van, ha én normál, 100% pamut, kényelmes bugyikat viszek be? Az is jó, nem?
2009. máj. 12. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az is nagyon jó,csak arra figyelj,hogy ne tudjon benne elmozdulni a betéted + ne sajnáld,ha esetleg véres lesz. az eldobható azért praktikus,mert a betéttel együtt kidobod a kukába és nincs vele gond.
2009. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

valahol csak ezt engedik meg használni. Kórház válogatja.

de sokkal praktikusabb mint a normál bugyi. és nem is annyira vészesen drága mert 5 db 500-700 ft között van.

nekem eldobható volt.

2009. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra számíts, hogy betéttel is össze fogod vérezni... Azért ajánlják az eldobhatót, mert akkor nem kell a mosással szárítással bajlódni.

De én jobbat javaslok: vegyél a gyógyszertárban Tena betéthez való hálós bugyit. Mind közül a legkényelmesebb, jól tartja a betétet, mert kisnadrág fazonja van, szellőzik, nem irritálja az érzékeny területedet, ha át is vérzik a betét, a hálót alig fogja meg, épp csak kilötykölöd, fél óra múlva már száraz is. Nekem 2 db volt, és 3-4 hétig csak azokat hordtam felváltva, még itthon is, annyira kényelmes volt.

2009. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó hozzászóló véleményét, én is ilyen hálós Tena bugyit használtam másfél éve mikor megszületett a kisfiam. ( Akkor olyan 500 Ft körül volt 2 db. ) Nagyon jó volt, nem irritált sehol, nem csúszott el a betét és nagyon gyorsan száradt. Elraktam őket, most októberben is ezeket fogom használni a 2. lurkó születésekor.
2009. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima pamut nagybugyikat vittem, azokat használtam iithon is amíg kellett a betét.
2009. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szia!Sima bugyit vittem és nem véreztem össze egye se!Jó az!
2009. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

én is sima bugyikat vittem, ezt az eldobhatót fel nem venném :)))

vigyél be rengeteget

2009. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Pont ma vettem az említett hálós Tena kismadrágból, egy csomagban 2 darab van, 370 ft. Szerintem simán megéri, csak jót hallottam róla!
2009. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem jött be a Tena bugyi, én 2 nap után áttértem a pamutbugyira. A Tena elvileg mosható, de én kidobtam, mert annyira összekentem, nem volt kedvem vele bíbelődni. Nekem nem nézegette a kórházban senki, hogy milyen bugyi van rajtam, pedig nekem is azt mondták, hogy csak azt lehet használni. És ha megnézték volna? Nincs, és kész. Akkor mi van? Vesznek nekem egyet?
2009. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is sima pamutbugyikat használtam (anyukám vettem pár száz forintért akciósan). Mindenképp olyat vigyél amit nem sajnálsz, ha véres lesz.
2009. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!