Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor áll helyre a ciklus?

Mikor áll helyre a ciklus?

Figyelt kérdés
Nem szoptatok, 8 hete szültem, 4 hétig tartott a szülés utáni vérzés, aztán május 1-jén, 2-án barnás folyásom volt. Terhességi teszt -. Kinek mi a tapasztalata, mennyi idő után áll helyre a ciklus?
2009. máj. 12. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

En hat honapja szultem, de meg mindig nem az igazi, pedig sajnos nem szoptatok, mert nincs tejem.

Kb negy hetig volt gyermekagyi verzesem, nyolcadik heten megjott a mensim (mennyisegre normalis volt, de kicsit legyengitett, faradt voltam, nyugos es almos). Akkor kezdtem el szedni fogamzasgatlot, amit ket honapig szedtem. A ciklusom ettol normalis lett, 28 napos, viszont tobbszor volt koztes pecsetelo verzesem, igy abbahagytam. Mar ket honap ismet eltelt, az elso mensim 21. napra jott meg gyogyszer nelkul, a masodik meg azota sem, most a 26. napon vagyok es semmi jele. Maradt egy terhessegi tesztem itthon bontatlanul tavalyrol, asszem hetvegen ravetem magam, ha meg mindig nem menstrualok. Keves eselyt latok a terhessegre ugyan, de semmi sem lehetetlen...

Mindenesetre engem is idegesit ez az ingazas, baba elott oramu pontossagu 28 napos ciklusaim voltak, 3 napos menstruacio, semmi egyeb tunet. Most meg... :-S

2009. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 13. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!