Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két hete szültem a szeméremajk...

Két hete szültem a szeméremajkaim belül égnek meg a hüvelyem is. Azt érzem hogy a hugycsőnyílásom is fáj főleg amikor felállok és ég is. Mi lehet ez? Megyek dokihoz de addig is izgulok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így volt szülés után még 3-4 hétig is, de magától elmúlt - idő kell szegény altájunknak, mire meggyógyulnak ott a dolgok, nem kis megterhelést állt ki a szülésnél
2009. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Te használtál rá valamit? Kúp, krém vagy egyéb? Nagyon félek hogy antibiotikumot kapok és nem szoptathatok. :(

2009. máj. 15. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
kamillás ülőfürdőt vettem, a gáttájákot pedig sudocremmel kentem
2009. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ülőfürdővel óvatosan!Tudom,hogy nehéz megállni de a "dolgok"odabent még nem rendeződtek teljesen,könnyű egy fertőzést összeszedni.4 hete szültem,most már gond nélkül tudok ülni,járni.Enyhe tisztulás még van de idő kérdése és minden a régi lesz.
2009. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!