Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki a legjobb szülész a Szent...

Ki a legjobb szülész a Szent István korházba?

Figyelt kérdés
agusztus 15-re vagyok kiirva és még nincsen orvoson. nem tudom ki a legjobb szülész! amugy az is érdekelne hogy mi van akkor ha nem választok szülőórvost? akkor az éppen ügyeletes orvosnál fogok szülni?-vagy szülés elött választanak valakit
2009. máj. 17. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem választasz orvost ,akkor annál fogsz szülni aki éppen ügyeletes lessz akkor.ha viszont választsaz leht hoyg akkor is...nekm nagyon sok oylan ismerösöm van ,aki fogadott orvostm,és kicsivel elöbb jötta baba,ö meg elment sielni,igy annál szült a csaj aki épp ott volt.egyébkénta doki nemsokmindnet csinál,a fontos hoyg a szülésznö jó legyen,ö tud sokat segiteni neked.
2009. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Németh Miklóst választottam és nem csalódtam,sőt,nagyon jó volt és mindenkinek csak ajánlom,a másodikat is nála fogom szülni. Ő mindig ott van,lehet rá számítani,felveszi a telefont is,és a legfontosabb: jó szakember.
2009. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dr Boros Juditnál szültem az Istvánban.
2009. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen akkor az éppen ügyeletesnél fogsz szülni...

Én amugy Dr.Gasztonyi Zoltánnál szültem az Isvánba,a második bébit is nála fogom,ő is nagyon rendes volt.

2009. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Gasztonyi doktornál szültem
2011. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!