Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is volt ilyen? Rendszer...

Másnak is volt ilyen? Rendszertelen menstruáció. Meddig tarthat még? Már annyira unom! 3 hónapja szültem (lent)

Figyelt kérdés
Az első menstruációm 2 hétig tartott,majd az utolsó naptól számított 10. napon megint megjött,az 4 napig tartott,majd 1 hét "szünet" után most megint elkezdődött. Szoptatok.
2011. dec. 15. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
teljesen természetes ha hormonok miatt még összevissza jön meg, szerintem nem megjósolható h meddig tart még, nekem szülés után 6 hétig volt, 2,5 hónapig semmi, azóta 28naponta, egyénenként változó h kinek mikorra rázódik helyre a szervezete. Ne aggódj miatta!!!
2011. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, hát pont ezt akartam én is kérdezni.

Én 2,5 hónapja szültem ikreket és szinte folyamatosan menstruálok! :(

Szülés után 6 hétig, aztán talán 1-2 hét szünet és ismét 2 hét menzi, utána 1-2 nap szünet és megint. Én is nagyon unom.

Igaz mondta a doki, hogy ne ijedjek meg, bármikor vérezhetek, na de ilyen gyakran???

Én is szoptatok.

Ja, és amikor nincs menstruációm akkor is barnázok. Hát nem egy leányálom.

2011. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ikreket szültem 10 hónapja,de még most is össze-vissza jön meg:( Pedig terhesség elött totál pontos volt...
2011. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Ikres Anyuka!

Neked mennyire össze-vissza szokott megjönni?


Az az érzésem,hogy én vagyok csak ilyen szerencsétlen,hogy alig múlik el,és máris megint megvan...

2011. dec. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!