Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lombikos babát szülő Kismamákt...

Lombikos babát szülő Kismamáktól kérdezem. Milyen volt a terhesség a szülés?

Figyelt kérdés

Asztrológiát tanulok és szeretnék olyan kismamák születési adatait név nélkül, akiknek lombikos babájuk lett (születési hely, év, hónap, nap, óra, perc) illetve ha leírnátok hogy voltak-e komplikációk a terhesség szülés alatt, illetve sima szülés, császáros, hány órás vajúdással, hányadik terhességből lett.


Ezekre az adatok gyakorlásra kellenének nekem. Akinek esetleg lenne kedve segíteni, megköszönöm.


A kismama adata kell nem a babáé!



2011. dec. 15. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapesten szültem 2010.02.17.-én 9:46-kor, programozott császárral. A terhesség alatt egy pici terhességi cukor volt, amit diétával sikerült normalizálni, valamint egy régebbi agyi trombózis miatt végig vérhígítót kellett szúrnom. A császár oka relatív téraránytalanság volt. Ez volt az első terhességem.
2011. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!