Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy a túlhordásttól...

Normális hogy a túlhordásttól félek pedig van még 3 napom a kiírásig?

Figyelt kérdés

múlt héten tök zárt volt a méhszáj... már nincs is esély nagyon hogy ünnepekre itthon legyünk.... megőrülök a várakozástól és túlhordós rémtörténeteket olvasgatok


Úgy érzem mindenki megszült körülöttem csak én maradok így... soha nem voltam még ilyen türelmetlen...


2011. dec. 20. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Öcsém mondása: Türelem tornaterem! Most már ne izgasd magad. A túlhordás, ha veszélyessé kezd válni, akkor megindítják a szülést. Lehet, hogy hülye szöveg, de az enyém: Mindegyik ember így, vagy úgy, előbb, vagy utóbb megszületik! Szóval fel a fejjel! Pihenj sokat! És ne olvass több kismama magazint/könyvet. :D
2011. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem még aznap is zárt volt a méhszáj :) nulla szüléselőjel! mégis pikkpakk megszültem :) 4 nappal előbb :)


(nna aztán a másodikat túlhordtam, de most nem az a kérdés)

2011. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a koraszüléstől féltem.Aztán meg mikor közölte a doki,hogy ha semmi nem történik a következő 2 napba akkor a 3. napon azaz a 40. héten magzatvízvizsgálaton kezdek...nem tudom miért,de én nagyon bepánikoltam és az lebegett a szemem előtt,hogy egy furcsa kinézetű doki röhögve óriási tűvel döfköd (szeretem a horror filmeket),hát volt 2 rossz napom és a 3. napon reggel már jó kis fájásokkal mentem a szülőszobába és 1 órán belül meg is született a lányom. (azért csak kimaradt a pánikolt vízvizsgálat)
2011. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy héttel hordtam túl a kislányomat, és indított szülésem volt. A túlhordástól nem féltem, inkább csak már nehézkes volt a kórházba menni minden nap NST-re. Ugyanis kb. 30 km-re lakunk a kórháztól. Kétszer voltam magzatvízvizsgálaton, szerencsére minden rendben volt. Bízzál a dokidban, minden rendben lesz. És azt hiszem, a Karácsony eszedbe sem fog jutni, ha megszületik a babád. Kitartást!
2011. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Mi is 30 km-re lakunk és őszintén nincs kedvem minden nap NST-re járni, vagy befeküdni.... ma megyek a dokihoz, meglátjuk mit mond!

Köszi még egyszer!

2011. dec. 21. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva dec. 23-ra és még semmi jele a szülésnek . (3. baba)
2011. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ehhez nem értek bocsi.

Anya azt mondta, hogy én április 27-én (vagy 28-án? már nem tudom) születtem volna, de május 3-án bújtam ki. Az orvosok azt mondták, hogy nincs semmi baj csak lusta a baba.

2011. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!