Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapja szültem és a hüvelyb...

4 hónapja szültem és a hüvelybemenetem körül kisebb dudorok (talán vadhús) találhatóak. Kinél, hogyan alakult ez ki, ill. tovább? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem okoz semmi problémát semmilyen téren. Mérete nem változott. Nőgyógyászhoz pár hónap múlva amúgy is mennem kell, vajon ha továbbra is panaszmentes maradok várhatok addig?
2011. dec. 29. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor szétrepedtem és vagy 7-8 öltés volt bent. Lassan, de eltűnt. Azért jó lenne ha egy nődoki rádnézne.
2011. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A 2-3 öltéses gátmetszésen kívül semmilyen sérülésem/varrásom nem volt. De az rendben van.

"Csak" a hüvely körül van egy pár pirosabb akármi.

2011. dec. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!