Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma töltöttem be a 40. Hetemet...

Ma töltöttem be a 40. Hetemet és még semmi se fájás se jósló es teljesen zârt vagyok szerintetek mikor indulhat be? Mar tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármikor,nyugi és kitartás.....BUÉK!
2011. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom reménykedtel az egész terhesség alatt hogy éjféli gyereked lesz. (ha másképp nem tudat alatt) most meg elkeseredsz hogy nem lehet.

hát ha ma töltötted akár jan 14-i gyerek is lehet, mert 10 napot engednek ráhúzni ha nem indul be, majd akár 4 napig is próbálhatják indítani, és ha nem indul be akkor császár. de ez orvos és korház függö is, amit leírtam ez lenne a törvényes normál. de ha ma bemész jópénzért tuti beindítják (de gondolom te nem szeretnéd).


szóval kitartás, és szerintem érezd jól magadat ma. én 10 napot húztam rá. 18-ra voltam kiírva 24-én volt 200km-re egy családi party és csak 28-án szültem. sajna nem mentünk el a partira mert féltem a hosszú úttol. de 10 napban itt a környéken minden fele mentem mert annyira ideges voltam én is. volt hogy beültem fodrászhoz, vagy elmentem vásárolni. nem segített semmi sem. de legalább szép hajjal szültem.

2011. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, ez a lényeg. Késhet is. Nem lesz baj. :) Buék! :)
2011. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor megnyugszol és már nem is érdekel, mikor indul be. :-) Komolyan, már kétszer jártam így, mindkét gyerekem késett, minden nap reménykedtem, idegeskedtem, mi lesz már. Aztán amikor azt mondtam, hogy lesz..rom, örökre még senki sem maradt terhes, és hozzáfogtam valami egészen mást csinálni, no akkor másnap megérkeztek. Mindkettőnél így voltam. A második baba születése előtti nap fölmentünk a hegyekbe kirándulni. :-)

Ja, amúgy ha nagyon szeretnéd már, hogy beinduljon és van hegy a közeletekben, az segít, többektől hallottam, hogy egy kis hegyi séta után másnap megvolt a babóka.

Kitartást és BUÉK nektek!

2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4 nappal hordtam túl a fiamat, az utolsó napig semmit sem éreztem, még az utolsó éjszakát is gond nélkül végigaludtam (a szokásos pisilésektől eltekintve), majd reggel 8-as pisinél éreztem, h lehet itt lesz vmi. 2-re bementünk a kórházba, este 8-ra meg megszületett a babó. Pedig én is vártam már a jósló fájásokat, meg a nyugtalanságot, nyákdugó távozását, álmatlan éjszakát, de semmi nem volt. Uh tényleg bármikor jöhet.
2011. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi jel nem volt, de nem is indult be.

40+3-nál burokrepesztés, indítás ... 5 óra múlva babázhattam :-)

2011. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam... ráadásul engem befektettek a kórházba is a kiírt időpontomat követő napon (nem volt gond, csak elővigyázatosságból). Végül egy hetet húztam rá, ráadásul úgy hogy másnap reggel már meg akarták indítani a szülést de végül pici lányom úgy döntött inkább elindul magától... :) Szóval ne izgulj, még bővel beindulhat magától a dolog, ráadásul lehet hogy akkor meg hipp-hopp fognak haladni az események (nálam így történt, semmi előjel, méhszájnyílás vagy jóslófájás, végül mégis viszonylag gyors, komplikáció mentes sima szülésem volt).
2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!