Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyiket választanátok? 2...

Melyiket választanátok? 2 lehetőség van.

Figyelt kérdés

1. Lehetőség:

-38+5 hetesen idított szülés, hüvelyi úton.


2. Lehetőség:

-nem lenne indított, de szinte 100% hogy császár lenne, a baba mérete miatt.


2012. jan. 2. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megvárnám amíg magától idul be. Bár a fiamat 39+6 napon indított császárral szültem, mert faros volt és hatalmas (4790g), de nem bánom, nagyon hamar felépültem. Most 21 hetes vagyok a hugicával, szeretnék persze szülni természetes úton, de nem hiszem, hogy összejön. A doki szerint 51%, hogy császár lesz. De a kérdésedre válaszolva, várd meg, amíg a babád érett lesz megszületni. Nem számít, hogyan jön a világra, csak az hogy egészséges legyen. Nem olyan rossz a császár. Szerintem.
2012. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 41.hét elején indította a doki, végül császár lett a köldökzsinór miatt.

Hát, nem szívesen emlékszem vissza arra a sok órás vajúdásra igazi nagy 1-2 perces fájásokkal amit az infúzió okozott, azt hittem ott döglöm meg. Már semmit nem akartam, csak hogy legyünk már túl rajta végre, ezért a császár megkönnyebbülés volt. Jobb lett volna, ha egyből a császár mellett döntök, meg volt a lehetőségem egyéb okok miatt, de én a normál szülést választottam.

Csak azért írtam, hogy ilyen is van, nem biztos, hogy ez gyakori, de velem ez történt és nem volt jó.

2012. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem is inditották a szülésem, s császár lett belőle. nem véletlen nem idul be magátol sem még. lehet h totál zártan inditanak, ebben az esetben igen nagy a császár esélye, stb, hisz a szervezeted még nem tart ott. én várnék inkább. s ha mégis császár lesz na puff neki...nem olyan szörnyű az. bár én is nagyon bizom benne h most a második babám természetes uton fog születni, de ha nem az sem baj, csak érkezzen meg:)
2012. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utoljára 1110 volt a méhszájam, úgyhogy annyira nagyon nem vagyok zárt...
2012. jan. 3. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!