Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes múltam és a sex sem...

40 hetes múltam és a sex sem indította be a szülést. Így sokáig túl fogom hordani?

Figyelt kérdés
Éjjel 3kor egy hatalmasat szeretkeztünk a férjemmel, mintha nem is lennék várandós, mindketten elélveztünk, minden nap lépcsőzök, mert emeleten élünk és nem is akármilyen lépcső, mert még egy egészséges ember is kifullad mire felér rajta, minden másnap veszek egy meleg fürdőt, egész nap aktív vagyok, de semmi. Ja és még teljesen zárt is vagyok, jóslóim sincsenek. Már félek, hogy így még akár 2héttel is túlvihetem, amit már nem szeretnék... Szerintetek?
2012. jan. 4. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ettől még beindulhat akármikor, nekem semmi előjele nem volt és én is zárt voltam, jóslók se voltak... Remélem hamarosan megszületik! :)
2012. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Estére akár meg is kezdődhet, ilyenkor nem lehet ezt megmondani :) kitartást!
2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
na, és ha két héttel túlhordod akkor mi van??? inkább, mint hogy 2 hónappal korábban szülessen....
2012. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megjósolni, akármelyik percben meg is indulhat. Én is teljesen jól éreztem magam végig. 2 ujjnyira kinyíltam és a 41. héten megindították a szülést burokrepesztéssel. Kaptam oxitocint is. De szerintem így is minden jól ment. Nem egészen öt óra alatt megszületett a fiam és csak az utolsó 1-2 óra volt rossz. A többi teljesen kibírható. Bár én is el voltam kenődve, mert a kiírás napja előtt is mindig azt hittem, hogy eljött a mi napunk. De nem így volt. Élvezd ki, hogy még egyben vagytok. Nekem nagyon hiányzott utána a pocakos állapot. Ha eljön az idő úgyis megindul a baba, vagy megindítják a szülést. Gondolom kontrollra jársz minden nap.
2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármikor megindulhat.Ne félj,ha akar megindul a babád:)Tudja ő,hogy mikor kell jönni:)Nem fog bent maradni:)Könnyű szülést!Írj mindenképp!!E.
2012. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mint Te, még a forró fürdőt és a szexet is összekötöttük, de semmi.

Nem hordtam túl 2 héttel, csak 13 nappal. Akkor volt sürgősségi császárom.

2012. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még mindig semmi:-(
2012. jan. 8. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocs, hogy most írok, de eddig nagyon nem volt ídőm.

Hát megtörtént, aminek történnie kellet. Január 11.-én bementem a korházba, mert már jóval túlhordtam a babámat. Éjszaka fél 1-kor felhelyeztek 1 oxitocint, mivel sem fájások, meg semmi nem jelentkezett és reggel 5órától indúltak a 2percesek. 11kor felfeküdtem a szülőágyra, mert akkor már seperces fájásaim voltak és ctg-n követték a fájásokat, meg néztek alúl, de sehogysem akartam kinyílni, meg a gyerek sem indúlt lefelé. 1-ig így szenvedtem, mikor felfogták, hogy ebből nem lesz semmi és sürgősségi császárral fél 2-kor megszületett a kislányom 3215g és 50cm, makk egészséges. Persze a korházban elkaptunk egy kis megfázést az 5.-ik napon és csak 24.-én jöttünk haza.

Hát így volt. Ha nem megyünk be a korházba, ki tudja milesz, mert magától nem indult volna be a szülés.

2012. jan. 27. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!