Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi fürdőszobákban van...

A kórházi fürdőszobákban van hajszárító? Egyik kórházi "mithozzmagaddal" listán sem láttam.

Figyelt kérdés
konkrétan Szent Imre kórház xi ker?? köszi
2012. jan. 6. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
nem vittem magammal, de kisebb bajom is nagyobb volt annál, mintsem a hajammal törödjek:) 3-4napot simán kibirtam nélküle. otthon mostam:)
2012. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem mostam hajat, mert császáros voltam, de így is szombat éjjel mentem be és kedd reggel engedtek haza.

Jó volt ott egy lány, akinek problémái voltak és egy hétig bent volt, neki hoztak be.

2012. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imrébe nincs. Ott szültem, én nyáron szültem, nem hiányzott. Megmostam, és hamar meg is száradt.
2012. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki a Sz. Imrében szült... Én amikor hazajöttünk aznap mostam hajat, mert a picit elvitték megvizsgálni, addig én összedobtam magam, zuhany, hajmosás, stb. Ne otthon kelljen ezzel foglalkozni, meg jó érzés volt nem nagyon lestrapáltan hazajönni. Amúgy meg minden nap van annyi idő, amikor elviszik a picit fürdeni.
2012. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Én sem azzal foglalkoztam, míg bennt voltam. Természetes úton szültem, bababarát kórházban, a pici lányom végig velem volt. Alig volt 5 percem, hogy rendbe tegyem magam. A hajam a derekamig ér, és egyébként nagyon igényes vagyok rá. De abban a helyzetben nem az lesz a fontos.
2012. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy nincs hajszárító sehol végülis nem szálloda. :P Szerintem az a 3 kórházi nap nem arról fog szólni, hogy milyen a hajad. Hidd el a kutyát nem fogja nem fogja érdekelni és egész nap fekszel, pihensz a babával, téged sem fog érdekelni. Én felfogtam ha mentem valahová aztán ennyi. Mondjuk én se tudtam volna megmosni ha akartam volna se mert csaszis vagyok, örültem, hogy zuhanyozni bírok valahogy.
2012. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

az első babámmal 2 hetet feküdtem bent, azért jutott eszembe, de már nem emlékszem, hogy volt-e hajszárító vagy nem

köszönöm a válaszokat, ezek szerint nincs :)

2012. jan. 6. 20:33
 8/21 anonim ***** válasza:

Nincs de ha olyan a hajad hogy naponta mosni kell és beállítani az nem biztos hogy jó lesz (úgy értem nem fogod tudni "belőni" mindennap mert ha simán szülsz gátmetszésed ha lesz az esetleg fájhat főleg hosszasabb álldogálásnál, ha császáros vagy örülsz hogy lemosdasz úgy ahogy nem hogy még hajat moss, száríts stb.

Ha nem ilyen a hajad hanem egyszerűen csak 2-3 naponta szoktad mosni, akkor mielőtt elindultok a kórházba (ha nem olyan baromi erősek a fájásaid hogy menni se tudsz) gyorsan úgyis le szokott zuhanyozni az ember lánya, borotválkozás, hajmosás is belefér még.

És igen általában 3-4 nap után már engednek is haza szóval majd otthon ráérsz megmosni.

Illetve ha nagyon nyugis babád van, semmid se fáj, és minden oké akkor utólag is behozathatod, de szerintem kisebb gondod is nagyobb lesz ennél:)

Én első babánál nem tudtam hajat mosni előtte mert olyan gyorsan és erősen jöttek a fájások hogy nem bírtam volna még szárítgatni (nagyon hosszú volt a hajam akkor).

De 4.nap kiengedtek a kórházból és addig simán bírta a hajam.

A második és harmadik terhességemnél lassabban jöttek a fájások és csak fokozatosan erősödtek, így volt időm megmosni, szárítani. 4.nap reggel jöttünk haza szintén ráértem akkor mosni.

2012. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jaj bocs közben írtál akkor tárgytalan amit írtam:) az utolsó voltam.
2012. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nekem is derékig érő hajam van és magától nem szárad meg még másnapra sem - ha nem kell befeküdnöm előbb megint, akkor arra a 3 napra én sem viszek, de hetekig mosatlan hajjal azért nem lenne kellemes :)
2012. jan. 6. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!