Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mkor szulni megyunk a korhazba...

Mkor szulni megyunk a korhazba milyen iratok kell magunkal vini?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyi, lakcímigazoló, tb+adó kártya jó ha nálad van szerintem, ha nem vagytok házasok akkor az apasági nyilatkozat egy példánya. Legalább is én ezeket viszem.

39+1 hkm

2012. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előzőt kiegészítve: és az összes terhesség alatt kapott papír a különféle vizsgálatokról.
2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azt el is felejtettem írni, mert azok mindig nálam vannak. :D
2012. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
es ha azok nincsenek akkor az gond?
2012. jan. 9. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Terhes kiskönyved csak van, abban benne kell lennie a fontos vizsgálatoknak.

Amúgy nem tudom, hogy gond-e vagy sem, hogy nincs, de tőlem kérték szülés előtt, és alaposan át is nézték a papírokat.

Amúgy miért nincsenek papírjaid?

2012. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
300napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat.Nem tudom minek,de kell.Igazából ez a 300nap ami zavar.Az orvosi papírokat nálam is nagyon átnézték.
2012. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a házassági anyakönyvi kivonatos dolog mindenhol más. Én felhívtam a körzeti anyakönyvi hivatalt és ott azt mondták, hogy nem kell 300 napnál nem régebbi mert ők majd megkérik hivatalból csak emiatt pár nappal később fogják tudni kiadni a baba születési anyakönyvi kivonatát.

Bp., VI.ker. ,ÁEK

2012. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy nincs terhes kiskonyvem mert a hzi orvosom nem csinal azt mondja hogy nincs a hoza elmegyek sohasem vizsgal meg csak irkal valamiket!!!Milyen papirokra ertitek pl amit a magan dokim vizsgalatain adot nekem en 20 hetes vagyok es eddig csak egy laborvizsgalatom volt vervetelbol meg amit a magandokimnal szokot adni o papirt ezekre ertitek?
2012. jan. 10. 09:27
 9/13 anonim ***** válasza:
A kiskönyvet nem a háziorvos adja hanem a védönő.A gyerekorvosi rendelőben megtalálod.HA nincs kiskönyved és a terhesség alatt legalább 3x nem lát a védönö nem kapsz gyedet vagy gyest.(ezt pontosan nem tudom)Nem leszel jogosult rá.
2012. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az az igasag hogy en nem Magyarorszgon elek hanem kulfoldon de Magyarallampolgar is vagyok ott szeretnek szulni es nalunk nincsenek vedonok sem semi ilyesmi!!!!Ezert erdekelt hogy milyen papirok kellenek de majd lebeszelem a nogyogyaszomal!!!Mindenkinek koszonom a valaszat!!!
2012. jan. 10. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!