Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánklinikán szülni?

Magánklinikán szülni?

Figyelt kérdés
Különösen a Dr.Rose,Telki,Róbert Klinika érdekelne.Milyen tapasztalataitok vannak?
2012. jan. 12. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
A Telkit tudok ajanlani, minden rendben volt, felkeszult, profi csapat. A rose tul pici, csak egy orvosuk van, illetve meg sok mas negativ aprosag. A robert pedig inkabb allami korhazra hasonlit, nem kapsz a penzedert "luxust" vagy pluszt, csak azt, hogy nem allami korhazban szulsz, de joval olcsobb is, mint az elso ketto. Illetve van meg a kutvolgyi, az is magan ugy tudom.
2012. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia,


Köszönöm-a Kútvölgyi nálam kiesett,mert jártam ott,és nagyon bukók voltak:(

Róbert valóban nem vmi puccos,de nem is az lenne számomra a legfontosabb,de egy barátnőm nagyon ajánlott egy dr.nőt(dr.Nega).Illetve fő előnye,hogy közel lakunk hozzá.


Telkiben kinél szültél?Terhesgondozásra lehet járni a budai rendelőbe is?.Telki hátránya,hogy elég messze van tőlünk.


Dr.Rose honlap alapján szimpatikus,az orvos is,szintén jól megközelíthető,nem tudom,hogy mennyire természetes szülés pártiak.Az,hogy nem nagyüzem,és nem kórház,engem nem zavar.Egy normál,sima terhességnél,ami komplikáció lehet,az a császár,és műtőjük az van:)

Ha meg koraszülésre vagy egyéb problémára kerül sor,az összes magánklinika kiesik..

2012. jan. 13. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem volt jó a Kútvölgyi????
2012. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Kútvölgyi:


9re kaptam időpontot.Ott is voltam.8.55kor értem oda,szóltak,hogy nem tudják hol van az orvos,nem lehet telón elérni,várjak türelmesen.Az orvos nem sokkal 10 előtt érkezett(hozzáteszem nem a kórházban volt,szülésnél vagy ilyesmi).Semmi elnézést,a kérdéseimre azt mondta,hogy majd kiderül(?!),kb.5 perces gyors vizsgálat volt,ezután mentem uh-ra,merthogy azt egy másik orvos csinálj,arra szintén 40 percet vártam.Amikor a recepción jeleztem,hogy kérnék eü.pénztári számlát,totál ki voltak akadva,hogy az elég nagy macera stb,aztán 10 perc után szóltam,hogy,jó akkor ne írjanak,ha nem tudják megoldani,és eljöttem.

Szóval 9től majdnem délig ott voltam,két 5 perces nem valami alapos vizsgálatért,az asszisztensek/recepciósok kifejezetten bunkók voltak.

A környezet tényleg nagyon szép,modern.De az elláttás meg a személyzet viselkedése elég "államis"..

Csodálkoztam,mert jókat lehet róluk hallani,de úgy látszik csak a pr jó.

2012. jan. 13. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

szerintem volt olyan hasznos a válaszom,mint a többinek,ugyanis én több tucat választ adtam

de örülök,hogy megint le lettem pontozva

ezért érdemes fáradni

nagyon szivesen

2012. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első,


tájékozatlak,hogy egy plussz pontot adtam Neked:)És valóban jó volt összevetve elolvasni.

Nem pontozok le senkit.

úgyhogy a hibát ne bennem keresd...

2012. jan. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!