Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességi cukrom van. Szerdán...

Terhességi cukrom van. Szerdán prog. Császár lesz. Számit a hazamenetelnél a cukor?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy meddig kell korházban maradnom a babával?(Az első gyerekem is császárral született csak akkor nem volt cukrom 3 nap után elengedtek)
2012. jan. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 4 napig voltam bent, vagyis a 4. nap délelőtt jöttünk haza.
2012. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha minden oké, akkor hazaengednek időben, császár általában 4-5 nap.
2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.még sosem voltam távol egy napot sem a kislánomtól(3év).Izgulok érte is.sietnék hozzá haza.
2012. jan. 16. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

GDM-es voltam, spontán szültem.

Ha minden rendben, 4 nap után hazaengednek, ne aggódj!

Annyi, hogy a Babának 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 24, 36 és 48 órás "korában" mérik a vércukrát. Ha az Ő vércukra, súlya oké, nem sárgul stb. időben mehettek haza!

Ne izgulj, minden rendben lesz!

2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!