Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell a szulesi csomagomba...

Mit kell a szulesi csomagomba pakolni magamnak es a babanak ha a nyiregyhazi korhazban fogok szulni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadnak tisztálkodó szerek, több hálóing, törölköző, betét, papucs. Nem tudom, ott mi a szokás érdeklődj a kórházban, kell e a gyereknek saját ruhát vinni. Ha kell, akkor egy pár darab ruha neki, + pelenka popsitörlő, pamut sapka, pléd.
2012. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ott szültem :) Szóval!

Magadnak: Hálóing 1 vagy 2 db úgyis adnak mindennap bentit, vizitek miatt csak az lehet rajtad!

Papucs 2 (1 fürdeni)

Bugyik én francia pamutot vittem a betét miatt és utána is tudod használni

Betét( többféle erősségű)

Tisztálkodó szerek

Törölköző 2

Mellszívó

Szoptatós melltartó

Melltartó betét

Wc ülőkére papír

Szalvéta

Wc papír

Zsepi

Kanál, kés, villa

Pohár

Babának: ha nem veled lesz egy szobában szinte semmi, de azért jó ha van: nedves törlőkendő

textil pellus 2

3-4 db pelenka

Én vittem még mellbimbó védőt Szerencsémre (csak azzal tudott szopizni)

A mellszívó meg azért kell mert hamarabb beindul a tejtermelődés!

Remélem segítettem!

Ja és még valami, ha esetleg császárra kerűl sor vigyél magaddal külön a retikülödben egy kis neszeszert, amibe tegyél egy bugyit, vastag betétet, zsepit!

Ezt azért mert ha az örzőből visznek át szobába lesz valami konfort érzeted hogy nem bugyi nélkűl hoznak visznek :)

Mikorra várod amúgy?


További jó babavárást :D

2012. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia



Nagyon szepen koszonom,ha mellettem van a baba(ez a vip szobat jelenti?) akkor mindent en viszek es mindenrol en gondoskodom?kevesebbet segitenek majd nekem?

02.27-re vagyok kiirva es az a param hogy vegul szokonapon fog megszuletni 02.29 :-)

2012. jan. 18. 17:16
 4/4 anonim válasza:

Kedves vicky.

A nyíregyházi kórházban szültem 1 éve, és VIP szobában voltam. Császáros voltam,így 12 órán keresztül az örzőben helyeztek el. Ide javasolnék számodra egy kisebb pakkot amiben törölköző, betét,fehérnemű,zsebkendő,wcpapír ,savmentes víz, szívószál pohár és háztartási keksz van. A VIP szobába vittem 2 papucsot,köntöst,tisztálkodó szereket,bimbóvédőt, mellszívót fehérneműt törölközőt. Hálóinget nem kell vinni mert kizárólag a kórházit viselheted,és minden nap frisset kapsz. Babucinak vittem textilpelust, pelenkát, popsitörlőt, krémet,cumit. Maximálisan meg voltam elégedve mindennel, kedvesek,segítőkészek voltak,kérdéseimre szívesen válaszoltak. Ha mégegyszer szülnék újra igénybe venném. 10.000 ft/éjszaka. Csak javasolni tudom.

2012. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!