Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés, ha...

Szülés utáni vérzés, ha egyszer már elmúlt másfél hete, és újra jött, az mennyire okés?

Figyelt kérdés
Szülés után 6 nappal (császár) elmúlt a vérzésem, csak a szokásos folyásom volt. Majd másfél hétre rá újra vérezni kezdtem. Nem sok, de van. Ez belefér a 6 hetes felépülési időszakba?
2012. jan. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Nekem is voltak erősebb és gyengébb napok, de teljesen nem múlt el, csak kb 4 hét alatt.

2012. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Belefér a 6 hetes gyermekágyi vérzésbe, de akár még tovább is.

Velem ez volt 10 hétig, egyszer véreztem, egyszer nem. Voltam dokinál is, mert már azt hittem, hogy baj van, de megvizsgált és azt mondta, hogy vannak akik lassabban tisztulnak, és ennyi. Nem volt más bajom.

Szóval nálad még bőven belefér, hogy vérzel. Lehet pár nap múlva nem fogsz, aztán meg megint előjön.

2012. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem császár után kb a 4 héten múlt el és egy hét múlva ismét véreztem elég rendesen, valószínű hogy nekem az már a menzesz volt, a doki is azt mondta amikor 6 hetesen említettem neki.

Tehát neked simán belefér.

2012. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én császár után 7hétig véreztem majd 11naponta megjött!
2012. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!