Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek vadhúsa volt a gátsebén...

Akinek vadhúsa volt a gátsebénél fájt? Hogyan tüntették el?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem volt, de még az első szülésem után, 14 éve. Csak arra emlékszem, hogy hónapokig fájt ülni, de az orvos mindig azt mondta, hogy majd meggyógyul. Végül a sarkamra álltam, és megkértem, hogy csináljon már valamit, mert ez fájdalmas így nagyon.

A kórházban volt a rendelése, és mint utólag kiderült, vagy nem merte vagy nem tudta elvégezni a beavatkozást, mert hívott egy másik orvost aki leégette valamivel pillantok alatt. Én nem emlékszem, hogy ez fájt volna, lehet, hogy kaptam előtte egy szurit. Csak az égett hús szaga maradt meg az orromban:(

Utána már gyönyörűen begyógyult a seb, nem volt több panaszom.

2012. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én ecsetelésre jártam, hamar rendbe jött szerencsére.
2012. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!