Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a legfontosabb szempon...

Mi volt a legfontosabb szempont mikor kórházat és orvost választottál?

Figyelt kérdés

Természetesen szülészetről beszélek:)

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 24. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a doki számított, nem a kórház.

Sokat kutattam utána, olyat kerestem, akiről nem igazán terjengnek hülye sztorik a neten, sem máshol. Akiben megbízhatok, és közvetlen, szakmailag nagyon jó.

Utálom, ha valamelyik orvos lekezelő, beképzelt. Az ilyet kerültem.

Azt tudtam, hogy olyan kórházban vállal szüléseket, ahol baba-mamás szobák vannak, és ez is jó volt, én nem akartam külön lenne a babámtól. De a doki személye miatt szültem ott igazából.

2012. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy kinél-hol szültél?
2012. jan. 24. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem vicces a történetem.

Szolnokon születtem anno '87-ben és a nőgyógyász, aki éppen akkor kezdő volt, ő vezette le anyukám szülést.

Akkor azt mondta anyukámnak viccesen, hogy majd egyszer én is nála fogok szülni.

Nos, ez így is lett. Pesten éltem világ életemben, de Szolnokon ismertem meg a nagy Ő-t. Jelenleg is itt lakom és az orvosom .. láss csodát, az, akinél anyukám szült engem!

Amikor közöltem ezt a doktor úrral, akkor nagyon meghatódott! Na meg persze, jött a nosztalgia!


Azt nem hinném, hogy az én lányom is nála fog szülni, de ki tudja ... :]]]]]]]]


Tehát, én emiatt választottam az orvosomat és a kórházat!

2012. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Vác - Dubecz Dániel
2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bababarát kórház (hogy a baba velem lehessen végig)

Nő doki, mert engem zavar ha egy férfi doki turkál odalenn.

2012. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kórház az, ahova tartozom amúgy is, de ha nem lett volna bababarát, akkor nem oda megyek.

Választott dokim nincs, nem is volt, sztk-s rendelésre jártam/járok oda a kórházba.

Szülésznőt most a második szülésemre választottam, pontosabban felkértem azt, aki az elsőnél ügyeletben volt, és nagyon szuper volt vele együtt dolgozni.

2012. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp olyan kórházat akartam, ahol nagyon jó a koraszülött ellátás. Ezért a Klinikák valamelyikét gondoltam, de nem ismertem egyiket sem. Egy ismerősöm ajánlott dokit a 2.sz. Nőin. Nagyon jól választottam mindkét szempontból! Az orvos nagyon kedves, közvetlen és szakmailag is a legjobbak közé való volt.
2012. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orvost nem választottam, kórházat igen. Gyalog öt percre van, és ismerősök tapasztalatai kedvezőek róla (pl. mindig van EDA, van alapítványi szoba).
2012. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első szülésem császáros volt az I-es Női Klinikán, így a másodiknál megpróbáltam olyan kórházat keresni, ahol támogatják a császár utáni hüvelyi szülést. Orvost nem is terveztem választani, csak szülésznőt.

Végül két kórházból elküldtek, arra hivatkozva, hogy fogadott orvos nélkül egy fennálló egészségügyi problémám miatt nem vállalnak.

A harmadik kórházban végül azt javasolták az előzményeim miatt mindenképp az egyik pesti Klinikát válasszam, és ajánlottak orvost is.

Így lyukadtam ki az 1-es után a 2-es Klinikán. Végülis császárral fogok szülni, de már nem bánom, mert nagyon jó az orvos és a kórház is.

2012. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!