Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy hány órakkor születtem?

Figyelt kérdés
1987-ben születtem császármetszéssel!!! A születési kiskönyvben abba nincs beleírva. Anyukám pedig nem emlékszik rá Valamikor délelőtt,ennyit tud),mert el volt kábítva és velem elég rossz állpotban is volt. Szóval honnan tudnám ezt kideríteni ennyi idő után.
2012. febr. 1. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha anyukád nem emlékszik, és a kiskönyvbe sincs beírva, akkor sehonnan nem fog kiderülni. Más írásos nyomot nem fogsz találni.
2012. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kórházi zárójelentés
2012. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amelyik korházban születtem oda menjek el és ott kitől kérdezhetem meg?
2012. febr. 1. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a kórházat, és kérdezz rá. Ahol én dolgozom, írásos kérvényt kell írni a főigazgatónak, hogy keressék elő a kórlapot a pontos születési dátum/óra/perc miatt. Indokolni is kell hogyí miért, mert nem kis meló. (50 évig kell őrizni a kórlapokat.)
2012. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem fognak neked örülni, és valóban nyomós indok kell, ahhoz, hogy előkeressék. Elvileg édesanyád is kapott egy példányt a zárójelentésből.
2012. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom Jónás módszerhez kell az időpont.na én épp ma csináltam meg az enyém.sajna anyu nekem sem tudja h mikor születtem pontosan csak azt hogy délután valamikor .na olvastam ma egy olyat,hogy ha nem tudod pontosan,akkor csak kb időt is elég vagy annyit hogy délelött vagy délután.én 4 órát jelöltem meg magamnak.

itt olvastam:

www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152522505.74.ppt

2012. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ehhez kell, ehhez bármit beírhatsz igazából, az eredményen semmit sem fog változtatni.
2012. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Őszintén én aszcendens számoláshoz szeretném megtudni,mert mindig kérik az óra, perc...

Nagyon érdekel az ezotéria,de így nem lehet kiszámolni h nem tudom hányórakkor születte.

Mindegy azért köszönöm a segítségeteket!!

2012. febr. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!