Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van jó szülész-nőgyógyász...

Van jó szülész-nőgyógyász Budapesten (XVI. XV. Vagy XIV. Kerület)?

Figyelt kérdés
Sajnos retteneteset csalódtam a nődokimban. Pedig anyukám is nála szült egyszer és én is 10 éve járok hozzá. Nagyon bunkó és kontár lett. Ha tudtok, segítsetek. Ha "tarifát" is tudtok írni hozzá, azt külön megköszönöm.
2009. máj. 31. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak kistarcsán tudok
2009. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a 17.kerben van magánja, amúgy az Istvánban van.
2009. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

XIV: Örs sztkban Fábián István.

van magán rendelése is az XIIIvan, és az Uzsokiban is megtalálható

2009. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Fábián drúr nem az Örsön van,hanem a XVI.ker.-ben a Prodám u.-ban van magánrendelője,valamint a Kistarcsai Flór Ferenc kh.-ban is rendel.Ebben a kh.-ban van még egy doki,aki nagyon elismert(én is hozzá járok),Dr.Szabó Lászlónak hívják,csütörtökönként van a kh.ambulancián rendelése,tarifa/szülés:50eFt.Szerintem ahhoz képest,hogy ov.helyettes ez nem sok.Nagyon lelkiismeretes,igaz Gödöllőn van a magánrendelője,de nekem nem mondta,hogy oda kéne mennem!!!Úgy vettem észre,hogy nem az a fajta orvos,aki csak a pénzre megy,persze szoktam neki adni 2-3 alkalmanként adni 5eFt-ot,de ez nem akkora összeg,mintha a magánrendelőbe mennék 8eFt-ért!

Remélem sikerült segítenem!!

Boldog babavárást!!!

34hetes km

2009. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem, hogy egymás hegyén hátán 30 dr Fábián István van, az Örs v téren egy 35éves fiatal, ellenben jó orvos van:)
2009. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!