Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II-őn van alternatív...

SOTE II-őn van alternatív vajúdási lehetőség? Vagy egyáltalán, mit lehet, mit nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Erre én is kíváncsi lennék,én is ott fogok szülni szerintem hamarosan!Te melyik dokinál?
2009. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A sote II honlapján nem találtam semmi hasznosat, igaz én nem itt fogok szülni. Azt ajánlom, hogy vegyétek fel a kapcsolatot az osztályvezető főnővérrel (vagy vki hasonlóval). Ugyanis más kórházakban is van lehetőség előre egyeztetett időpontban megnézni a szülőszobát és lehet érdeklődni mindenféle dolgokról.
2009. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekünk azt mondták a látogatáson, hogy ha nem kell gépre kötni valakit, bármit csinálhat, sétálhat, zuhanyozhat.

Egyetlen szülőszobához van kád, ez szerencse alapon, akkor kerülhetsz oda ha bemész és épp szabad :)

Labda is van mindegyikben

Én 17-re vagyok kiírva és Timmermann doktornál szülök, és ti?

2009. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
SZIA!ÉN Kisfalvi dokinál! juni 19-re vagyok kiirva!
2009. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Na, még akár össze is futhatunk XD

Kisfalvit nem ismerem.

Mit szóltok amúgy a kádhoz? És két napja gondolkodtam el rajta, hogy megpróbálok bekerülni abba a szobába

de végül is a zuhany is majdnem olyan nem?

nem is tudom...

2009. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
IGEN:)JÓ LENNE!REMÉLJÜK MINDEN RENDBEN LESZ ÉS NEM FOGUNK SOKÁIG VAJUDNI!SZÜLÉSZNÖT FOGADTÁL?ÉN NEM!REMÉLEM NEM FOGOK CSALODNI!
2009. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én áprilisban szültem. A császár miatt szülőszobát sajnos csak a szülőszoba látogatáson láttam.A 4 szülőszobából az egyik alternatív. Ahogy azt már valaki írta van kád, bordásfal, nagyon kényelmes dönthető fotel, és labda.

CD-t vigyetek, mert akkor azt teszik be kint és a Te szobádban a kedvenc zenéd szólhat.


Kitartást és sok sikert mindenkinek!

2009. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Hülye kérdés: a CDn a zene lehet mp3? vagy sima cda legyen?
2009. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
aug. 22-re vagyok kiírva, nincs orvosom, sem szülésznőm.
2009. jún. 2. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Én április 1-én szültem, illetve császároztak. Van egy vajúdószoba, ott talán hat vagy nyolc ágy van. Ott már a pároddal lehetsz, ott ül melletted, közben rajtad van a fájásmérő és figyelik a tágulási szakaszt. Ne ijedj meg, ha ott hagynak, kintről is figyelik a történéseket, van nekik ott is egy gépük. Majd ezután átmész a szülőszobára, ott is rádteszik a fájásmérőt. Nekem a szobába volt egy nagy labda, lehetett sétálni, tusolni,cd-t hallgatni és tényleg nagyon profi az ágy, amin szülsz. Tehát végülis azt csinálsz, amit "szeretnél" és ahogy kényelmes Neked. (mondjuk nekem sehogy nem volt jó, mert a baba feje nagyon fent volt és ez miatt nem tudott leereszkedni, s ezért is lett végül császár, amit nem bánok.) A szülésznők nagyon rendesek.
2009. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!