Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János Kórházban keresek...

János Kórházban keresek megbízható, lelkiismeretes szülészorvost, aki lehetőleg 100 ezer forint alatt is "vállal" szülést magánpraxisban és/vagy nem mond fix tarifát. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, orvost, illetve kórházat váltanék, János kórház érdekelne.Kérem és várom azok válaszát akik konkrétumokat szeretnének és tudnak mondani ezzel kapcsolatban.

2012. febr. 8. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem nála szültem, de személyesen ismerem dr. Bollobás Mátét, fiatal, lelkiismeretes, jó orvos, és nem pénzéhes (konkrét összeget sajnos nem tudok)
2012. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha első baba, akkor készülj fel hogy nem mutatják meg hogy hogy kell szoptatni, minden másban normálisak voltak, de ezt valahogy nagyon eltolták. Ha nem kezd el a baba magától és jól szopni, akkor mindenképpen menj utána, különben lehet késő lesz. Bocsi tudom ez nem a kérdésre válasz. Sajnos én olyat nem tudok aki nem fix áras és 100ezer alatt van.
2012. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Én dr.Szuromi Andrást tudom Neked ajánlani:)

Nála szültem az első babámat,és most is hozzá járok(16.hetes vagyok).Rendes,alapos orvos,természetes szülés-gátvédelem párti.

Magánrendelése 8 e ft,ennek a 10x szokás adni(amúgy nem mond konkrétat).

2012. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Én is a Szurominál szültem. Nagyon kedves rendes ember, nem mond fix árat.

Amikor én jártam hozzá (15hós a babám), akkor 7000 volt a magánrendelés. Utolsó hónapban mikor hetente kell menni, akkor csak 2000 (van ctg-je is) és minden alkalommal csinál uh-t. Szülésnél 30000-et adtam neki, mivel kb fél órát vettem el az életéből (gyorsan letudtam a szülést).

Most újra járni fogok hozzá, mivel újra kismama vagyok (még az elején). Remélem most sem fog árat mondani, mert ha igen, akkor egyből otthagyom.

2012. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat! Igen, első baba lesz, sokan mondják, hogy a szoptatás sarkalatos kérdés. :) Hát, próbálok felkészülni, szóval köszi előre is a kedves figyelmeztetést! :)


Köszönöm a tippet Szuromi doktor úrra és Bolla doktor úrra is. Kérlek, adnátok magánrendelői elérhetőséget hozzá? Felhívom és megkérdem, hogy 24 hetesen vállalja -e a hátralévő időre a terhesgondozást, illetve majd a szülésre felkérhetem -e. Az árai szerintem teljesen normálisnak mondhatók. Főleg budapesti viszonylatban...

2012. febr. 9. 11:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Bollobás doktor úrat akartam írni...:)
2012. febr. 9. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] itt a honlapja, kapcsolat rajta! sok szerencsét!
2012. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Undine! :)
2012. febr. 9. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Dr.Fábián Tamás

06305052999

remek orvos, nem drága.

2012. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!