Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mezítláb szülünk vagy zokniban?

Mezítláb szülünk vagy zokniban?

Figyelt kérdés
Nagy pocakkal hogyan tartod rendben a lábkörmeidet? Szülés előtt pedikűrös, vagy valahogy azért magadnak is megcsinálod? A kórházban nem lehetek ápolatlan, szülésnél tényleg mezítláb, talppal az orvos fele vagy? Leírná ezt valaki?
2012. febr. 15. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
persze mezítláb,orvos felé lábakkal egyértelműen,én magamnak megcsinálta a körömápolást,de pedikűrös könnyebben megcsinálja neked :D
2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

mezítláb, mert zuhanyból jössz, aztán ha szerencséd van, hagynak állva vajúdni - ott meg folyik a lábadon a vér,


de ez a pedikűr téma lesz a legkisebb bajod :)

2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát, nem nyugodtam meg, de köszi! :-) Folyik a lábamon a vér, Jézusmária...
2012. febr. 15. 17:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk húznak a lábunkra zöld lábzsákot , már ha a végénél jár a szülés.
2012. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam terhesen pedikűröshöz, mert nem értem el a lábaimat. Vajúdás alatt zokniban voltam, mert fázott a lábam, ami aztán a szülés alatt is rajtam maradt.

A kutya rá sem nézett a lábamra.

2012. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én zokniban voltam, egy szál hálóingben azért fáztam a zuhany után. A zokni egészen a kitolásig rajtam volt, majd az egyiket lekapta a szülésznő. Miután megszületett a lányom, mondta a takarítónéni, hogy a zoknim sajnos véres lett, de berakják egy steril zacsiba:) a szobában a szobatársam csodálkozott is, miért vagyok fél pár zokniban:)
2012. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Zokniban szültem, mert rohadtul fáztam:D A doki felkarjára támasztottam az egyik lábam, ő javasolta, mert így könnyebb volt tolni, illetve a másik lábam meg a szülésznő tartotta. Senkit nem érdekelt, hogy mi van rajtam, csak a ruhát (kórházi köpeny) kellett levenni kitolás előtt:))
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én már a vajúdás legelején, amikor feltettek ctg-re és bekötötték az oxit kértem a férjem, hogy húzzon a lábamra zoknit, mert baromira fázott. Hogy a kitolásnál rajtam volt-e azt nem tudom, mert addigra magamon kívül voltam a fájdalomtól. Egyébként ott abban a helyzetben se téged, se az orvost, se senkit nem fog érdekelni a lábkörmöd. Sőt a kórházban töltött napok alatt is kisebb gondjuk is nagyobb annál az anyukáknak, mint hogy egymást nézegessék. :)
2012. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Zokniban.

Nem a pedikűr (vagy annak hiánya) miatt, hanem mert a nagy meleg ellenére a lábfejem majd lefagyott.

2x szültem mindkétszer zokniban.

Az elsőnél le sem vettem.

A másodiknál zuhanyoztam beöntés után, és nem akartam felvenni, de vajúdás közben kértem egy zoknit a páromtól, mert fáztam.

2012. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Saját zoknim végig rajtam volt mert tusolás után vissza húztam,Mert a klímának okvetlen menni kellett doki izzadt helyettem is.Augusztusban volt.:/Viszont tényleg húznak a lábadra ilyen zöld zsákszerű akármit:)Ja és ne aggódj nem fog a vér folyni belőled vajúdás közben,mert akkor az már régen rossz!Ha csordogál a magzatvized akkor is a lábad közé fognak adni papír vattát!Így nem leszel mindenhol szutykos!


Felesleges ilyesztgetni a kérdezőt!!!!!

2012. febr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!