Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismeritek dr. Csemniczky...

Ismeritek dr. Csemniczky Gusztáv szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla??! Én nála szültem...kíváncsi vagyok, hogy Ti elégedettek voltatok-e...
2012. febr. 16. 14:37
 1/2 anonim válasza:

Egyáltalán nem mondhatnám, hogy elégedett vagyok. Sőt...!!! Egy percig sem éreztem magunkat biztonságban nála. 2 napig (!!) vajúdtam, mire méltóztatott megindítani ötödik (hangsúlyozom ÖTÖDIK) kérlelésemre, könyörgésemre a szülést. Soha nem lehetett elérni, nem hívott vissza... Választott orvosunk volt, rengeteg pénzt elkért, de ennek ellenére sem tett ki magáért. Emberileg NULLA! Pökhendi, pénzéhes pasas! Úgy elintézett "odalent", rosszul stoppolt össze, hogy kis híján egy életre megnyomorított. Szerencsére rajta kívül vannak még IGAZ, ELHIVATOTT ORVOSOK, akik néhány hét alatt helyretettek. Messzire kerüljétek el!!!!!

A hozzászólással nem az Ő lejáratása a célom. Inkább az, ha egyetlen egy kismamát is megmentek tőle, már megérte!!

2015. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos én is nála szültem...Egy napig vajúdtam, semmilyen módon nem segítette a folyamat előrehaladását, kb. 21 órán keresztül nem jelentkezett. Amikor felhívtam, hogy tájékoztassam, bent vagyok 12 órája, akkor számonkérte, hogy ki mondta, hogy hívjam fel. Mindezt úgy, hogy választott orvosom volt és kifejezetten sok pénzt hagytunk nála. Amiket előzetesen megbeszéltünk, semmi sem valósult meg (EDA, párom jelen lehet vajúdásnál). A szülésznőnek köszönhetően végül kaptam oxitocint, és nehezen, de - ami a lényeg! - egészségesen született meg a babám. Sajnos azóta is nehéz szívvel gondolok a szülésre, köszönhetően dr Csemniczkynek.
2015. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!