Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Végigviszem vagy nem?

Végigviszem vagy nem?

Figyelt kérdés
35 hét 3 naposak vagyunk és semmi panasz...Harmadik babát várom és azt hittem, hogy hamarabb fogok szülni mint az első kettőt. Ők 37 hétre jöttek pontosan...most semmi panaszom nincs eddig keményedett a hasam már mondhatni az is megszűnt. Még csak nem is tágulok. Szerintetek is végig viszem?
2012. febr. 22. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki tudja? :D


Lehet hogy nem, hiszen a kinyílás gyors is lehet, lásd pl. én: délben megvizsgált, 3000-es méhszáj, délután 5 első fájás, 7-kor már bő 3 ujjnyira nyitva voltam.

Ez alapján te is megszülhetsz akár két hét, akár négy múlva:)


Mindenesetre könnyű szülést!

2012. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt sokat keményedett a hasam. Aztán szülés előtt 2-3 héttel semmi. Se jóslók, se keményedés. Az első 37 hétre lett meg, a második 36-ra. A másodiknál én is úgy voltam, 33 hetesen elmúltak a keményedéseim, na ezt biztos kihúzom a végéig. Aztán szerencsére nem várt annyit.
2012. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont ezen agyalok! 32. hétben vagyok de most derült ki hogy inkább 34 hétben járok. A méhlepény is már II.fokban érett. A doki szerint nem kell sok, a baba is jó nagy már. A keményedés nálam is elég érdekesen alakult. 12 héttől napi 2*2 magneb6-ot kellett ennem mert folyton keményedtem. Most kb 2 hete egyáltalán nem keményedek. Már a 25. héttől jöttek a jóslók msot azok is elmúltak. Nem tudom mi lesz a vége. A lányomat én is úgy szültem hogy délelőtt Nst-n a doki mondta hogy még tuti nem lesz mostanában baba, másnap délelőtt meglett a lányom! :D Sajnos bárhogy próbáljuk kitalálni a jelekből sosem tudni mikor gondolja úőgy a bébi hgoy jön.
2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is két hete szültem a 3.babámat, az első időre született, a második 38hétre, ő meg 39+2-re.

VÉgig azt mondta a dokim, hogy bármikor szülhetek. Nem tudott tippelgetni. De a szülés menete nálam is gyors volt, gyorsan tágult a méhszáj, ugyhogy azért légy résen!!

2012. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az lemaradt, hogy könnyű szülést neked!!:)
2012. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!