Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szarka Andrásnál mennyibe...

Dr. Szarka Andrásnál mennyibe kerül a szülés? Sok jót hallottam a doktor úrról, viszont a tarifájáról semmit.

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Én az apjához jártam a 30.hétig! Utána lecseréltem, mert nem voltam vele megelégedve! Így a fiával már nem találkoztam! De mivel az apjánál 13ezer 1 alkalom, így szerintem 130ezer körül lehet nála 1 szülés! Egyébként náluk úgy van, hogy az apjához jársz terhesgondozásra és csak az utolsó 1 hónapban mész a fiához, aki a szülést is levezeti! Bár nem tudom, h te hogy tervezed! Remélem azért kicsit tudtam segíteni!

2012. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
En meg a 29. hetig jartam az oreghez, de nekem sem jott be es draga is. Szerintem is 130e lehet a szules, ami szinten baromi sok, foleg, hogy a fiatalnak csak szakvizsgaja van.
2012. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok. ma voltam, a fia volt az öreg helyett.14ezer volt a nőgyógy vizsgálat. a szülésért nem fogok szerintem felkérni senkit, ha ennyiért vezetik le..... Még egyszer köszönöm!
2012. febr. 22. 20:30
 4/8 A kérdező kommentje:
csajok!helyette kihez jártok, jártatok? Esetleg SZTK-s dokit tudtok ajánlani? Nemrég költöztem a kerületbe és sajnos nem hallottam másról akihez szívesen elmennék..
2012. febr. 22. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! első vagyok

Én nem a kerületbe lakok, így ebben nem tudok neked segíteni! De nem törvényszerű, h minden orvos ennyi pénzt kér a szülésért! Nekem az új választott orvosom, akihez átmentem 90-120 között kér, én 100at fogok neki adni! De van aki még ennyit se kér! Egyébként ha rám hallgatsz, akkor csak szülésznőt választasz abba a kórházba ahová tartozol és csak neki fizetsz! Az orvosok általában jók szoktak lenni!!! És ugye a szülésznő az aki végig veled lesz! Jó babavárást!

Egyébként hanyadik hétben jársz?

2012. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia kedves első!:) Még nagyon az elején járok,csak az első trimeszterben(6.hét 5 nap), de szeretnék egy kicsit tájékozódni:) Nagyon elgondolkodtam azon, hogy csak szülésznőt fogok fogadni, időm még van arra, hogy eldöntsem.:)
2012. febr. 23. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát.. igen, akkor még van idő bőven! Egyébként tényleg csak akkor válassz magándokit, ha nem szeretnél a hozzád tartózó kórházban szülni! Mert tényleg felesleges! Én sem szerettem volna, ezért választottam magán orvost! Jó babavárást! És sok sikert neked!

első voltam!

2012. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

A sima vizsgálat 14-be kerül, de a szülés ennek nem a tízszerese! Ennél jóval kevesebb. A doktor urat meg lehet kérdezni róla nyugodtan. Amúgy kiváló szakember, mind emberileg, mind szakmailag nagyon meg voltam vele elégedve. Egy hónapja szültem nála, a szabadságát megszakítva rohant be a szülésre nagyon figyelmes volt, mindent elmagyarázott részletesen. Komplikáció is volt, de hála neki, megoldódott a probléma. Csak ajánlani tudom. Az édesapja és ő fantasztikus orvosok. Örülök, hogy őket választottam!

2013. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!