Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél (nem császáros) ha...

Szülésnél (nem császáros) ha valaki nem akar epidurális érzéstelenítést, akkor azt vissza lehet utasítani?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a koházi dolgoktól és szülésnél nem szeretnék semmi olyan dologban részesülni amiben nem muszáj. Tehát mondhatom azt az orvosnak, hogy köszönöm szépen, de nem szeretnék epidurális érzéstelenítést?
2007. aug. 3. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze igen mondhatod!

Kétszer szültem és egyiknél sem kértem.

Sok boldogságot a babához!!!

2007. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza! Tőlem meg sem kérdezték szüléskor! Még terhesgondozáson megkérdeztem az orvost, de nem nagyon akart belemenni, végül azt mondta, ha kérem, akkor majd beadja. Nem kellett! Jó babavárást-szülést!
2007. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rutinszerű még a hagyományos fájdalomcsillapítás sem, nemhogy az epi. Főleg császárnál szokták felajánlani. Ha lehetőséged van rá semmiképp ne vedd igénybe. Én a sima (injekció popsiba) fájdalomcsillapítást is visszautasítottam. Nem azért mert hős vagyok, hanem irtózom a tűtől.
2007. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!