Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájás lehet ez vagy igazi?

Jóslófájás lehet ez vagy igazi?

Figyelt kérdés

9-kor kezdődött, egybefüggő, olyan erős, mint egy erős menstruációs napon, szóval görcs, néha a derekamig is hátramegy! Ezalatt az idő alatt már 5X voltam wc-n, olyankor rohannom kell, olyan erős a székelési inger...

39 hetes vagyok ma.

2. baba, de a fiam jóslófájások és keményedések nélkül érkezett a 40+2 héten.

Azért vannak kétségeim, mert nincs rendszer a fájásokban/görcsökben, de a sok wc-zés meg az előző szülésemre kísértetiesen hasonlít.. :)


2012. febr. 23. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sokaktól hallottam, hogy a wc-zés az egy előjel és, ha még fájásaid is vannak, akkor lehet, hogy beindult. A legjobb lenne, ha vennél egy jó forró fürdőt az rendszeressé teszi, ha esetleg tényleg beindult volna. Ha meg csak jósló, akkor szépen abba marad vagy gyengébb lesz. Szép szülést kívánok!
2012. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús vagy!
2012. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne vegyél forró fürdőt, mert ha már kinyílt a méhszájad nehogy összeszedj valamit. Meleg vizes zuhany annál inkább. A gyakori székelés már nagyon jó előjel, szerintem készülj úgy, hogy bármikor elindulhass a kórházba. Magyarul, passzold le a nagyfiút :) nekem 1,5 óra rendszertelen fájás után jöttek a 3 percesek.... :D
2012. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Most elmúlt a görcs, és majdnem egy órája keményedek, de rendszertelenül (7-10 percenként). És van mellé egy állandó viszonylag enyhe derékfájásom.

Azt hiszem, tényleg megpróbálom a fürdőt.

2012. febr. 23. 12:20
 5/24 A kérdező kommentje:
Hú, OK, 1 hete nézték utoljára a méhszájat, akkor 2110 volt, de ennyi fájás után ami a vizsgálat óta volt, szerintem már a belső is nyitva van. Akkor zuhany.
2012. febr. 23. 12:22
 6/24 anonim ***** válasza:
A zuhany is teljesen jó, csak legalább 10-15 percig folyass a derekadra illetve a pocakodra jó forró vizet.
2012. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2012. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem már a kórházban van :D Szeretnénk tudni majd, milyen lett a "végeredmény"! :)
2012. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A zuhany alatt elmúlt, de aztán újra kezdődött. Délután pár órát nem fájt, most 6 óta megint elkezdtem a görcsöket, és megint járkálok nagywc-re is. Hát, nem tudom, mi lesz ez. A derékfájás is megvan! Meg a csípőcsontom is elkezdte jobboldalt.

Hát, ha ez csak jósló, akkor remélem, valami gigantikus méretekre nyit ki, és már nincs sok idő szülésig... :)

2012. febr. 23. 19:32
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan elkezdődik az igazi, ha esetleg szeretnéd, hogy mindenképpen beinduljon akkor caulophyllum C30-as homeos bogyót kezdj el szedni, félóránként 5 bogyót. Ez a természetes oxitocin és segít a fájásokat rendszerezni és igazi fájásokká erősíteni.
2012. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!