Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegeződtetek a szülésznőtökkel?

Tegeződtetek a szülésznőtökkel?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek? Tegeződés vagy magázódás? Felajánlhatja a szülésznő, hogy tegeződjetek?

2012. febr. 27. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szülésznő nem ajánlhatja fel a tegeződést, de te igen. Én tegeztem a szülésznőmet. A többi szülésemnél viszont magázódtunk. Teljesen mindegy volt, így is úgy is figyelmesek voltak.
2012. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az elsőt tegeztem, bár sokat nem kommunikáltunk a szülés alatt (nem igazán volt rá igényem, csak a férjemre).

Másodikra már nem is emlékszem, hogy tegeztem vagy magáztam, mert olyan gyors volt minden, kb fél óra. Szerintem hozzá sem szóltam, vagy ha igen, akkor sem kellett megszólítani őt.

2012. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi tegeződtünk,ő 24 volt,én 32,én ajánlottam fel!
2012. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél tegeződni vele?

Nekem fogadottam az orvos volt. A szülésznővel, akit a szüléskor láttam először, és mivel a fájásokkal voltam elfoglalva, így eszembe se jutott tegeződni. Idősebb is volt jóval nálam.

A dokimmal viszont tegeződtünk első perctől kezdve. Fiatalabb is nálam, plusz a testvéreit és az anyukáját már régebbről ismertem, és velük tegeződtünk (az anyukájával is).

Szerinem viszont ebben a szituban nem a tehes nő dönt, h tegeződjenek-e, hanem az idősebben múlik a felajánlás ha látható a korkülönbség. Egyábként szerintem tökmind1, oly mind1 ez az adott pillanatban.

2012. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem tegeződtem még a jóval fiatalabbal sem.

4-szer szültem.

2012. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi tegeződtünk.

Nem is volt amúgy kérdés, első találkozásnál mindketten letegeztük a másikat, aztán nem győztünk felváltva bocsánatot kérni - végül megállapodtunk, hogy tegeződjünk:)

2012. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi tegeződtünk, sokkal személyesebb volt így a kapcsolat szerintem. Kb. egykorúak lehettünk.
2012. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az éjszakással nem, mert anyukám korú volt. A nappalosnál szültem meg, vele az első pár mondat után már tegeződtünk. Fiatal volt.
2012. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, összetegeződtünk, a dokival is, pedig Ő lassan 50 :-)
2012. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi tegeződtük,kb 15 év volt köztünk az ő javára.Ő ajánlotta fel.
2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!