Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott szulesinditasom...

Programozott szulesinditasom lesz penteken, mehszajerlelo kupokat fognak adni, mire szamithatok? 38 hkm

Figyelt kérdés

Mult heten szabalytalan szivverest allapitottak meg a babanal, kaptam tudoerlelo injekciot, es ma mondtak hogy tagito kupokat fognak felhelyezni ami majd meginditja a szulest.

Mire szamithatok? Ugyanolyan fajasokra mintha termeszetesen indult volna be, vagy enyhebbek lesznek?

Maga a tagulasi idoszak fajni fog?

Elso baba, es megmondom oszinten elegge felek hogy mi varhato

aki hasonlo helyzetben volt, vagy tudna tanacsokat adni, megkoszonnem


2012. márc. 14. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is programozott szülésem volt, gyorsan ment, hamarabb és sűrűbben voltak a fájásaim, de állítólag erősebbek mint normál szüleséknél, de ezt csak hallottam, nekem programozott volt.Ne izgulj, minden rendben lesz.
2012. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod.

Hat egy kicsit azert aggodom hogy milyen lesz.

2012. márc. 14. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem,mindkét módot alkalmam volt "kipróbálni".Az első babánál sajnos nekem is indítás volt túlhordás miatt.Nekem nagyon hosszadalmas volt,10 óra-bár vannak ennél hosszabb szülések is.A második magától beindult,semmilyen beavatkozásra(oxitocin stb.)nem volt szükség,5 és fél óra volt.Mivel még nem szültél,ezért nem tudsz viszonyítani,hogy milyen lenne indítás nélkül,és neked ez lesz a természetes.Nem hiszem,hogy most így szülés előtt ijesztgetnünk kellene téged.Minden szülés más.Nem szabad görcsölni,hagynod kell hogy a fájások vigyenek magukkal,mintha egy zúgó folyón ülnél egy csónakban, életed legszebb élménye vár rád.Jó lenne ha nem egyedül lennél,mert a kedvesed,vagy egy szeretted nagyon sokat tud segíteni a nehezebb pillanatokban.Ha nem bírod a fájdalmat inkább kérj fájdalomcsillapítást.Szép szülést,és nagyon jó egészséget nektek!
2012. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszod.

Igazabol nem ijeszt meg senki, hisz mar nagyon varom, csak kivancsi vagyok hogy mi es hogyan fog zajlani. Ne meg egy egeszseges felelem van bennem, nem rettegek a fajdalomtol, hisz tudom hogy ez ezzel jar, es meg van a miertje is.

Parom bent lesz velem vegig, o nagyon nagy tamasz lesz.

Lelkiekben es ahogy csak lehet felkeszultem a szulesre, csak ez varatlanul ert, hogy inditas lesz es nem "sima". Ezert is kerdeztem hogy van e kulonbseg.

2012. márc. 14. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!