Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő lehet hátra? Azt...

Mennyi idő lehet hátra? Azt mondják a körülöttem levők, hogy szemmel láthatóan leereszkedett a hasam. Én nem veszem észre. Lehet, hogy ma szülök? Vagy még napok? 39+1

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt 2 héttel szülés előtt mondták....mégse illeszkedett be rendesen kisfiam feje.
2009. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát van rá esély, hogy holnap még ott legyek a falunapon. :-)
2009. jún. 12. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha leszáll a has az csak annyit jelent hogy a kicsi feje beállt a hejére.Ettől még ma nem biztos hogy szülsz.Szerintem még holnap ott lehetsz a falunapon!:)Ha beindul azt úgy is észre fogod venni.
2009. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap az UHn látszott, hogy ne nagyon alapozzak az elfolyik a víz jellegű szülés indulásra, annyira befészkelte magát a fiam, de a hasam mégis fent van, de naponta kétszer vándorol:D

Nekem 1hetet ad a dokim, jó esetben:D (igazából, mikor a kispapám nem hallotta, annyit mondott a hétvégén meg lesz a picur, elég nagy a valószínűsége) pedig amikor látott a hasam a 3.mellem helyén volt:)

Ne erre alapozz:) láttam vajúdó nőt "három mellel" és szépen gyorsan szült:)

(hétvégén megint vihar, és hidegfront:))

2009. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A vihar beindítja vagy késlelteti?

Lehet, hülye kérdés ennyi idős terhesen, de eddig nem foglalkoztatott a dolog.

2009. jún. 12. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A frontokról beindulhat a szülés. Én emlékszem hogy már a 37. héten azt mondták hogy leesett a hasam, és 39+4 hetesen szültem. Ja és nekem a nyákdugó már 36 hetesen elment. Azt is szokták rebesgetni hogy szülés előtt megduzzad a száj és az orr. Én egyfolytában azt lestem hogy mikor lesz csókos szám és akkor már nem sok van hátra, de nem jött be mert ugyanolyan maradt:)
2009. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fronttal kapcsolatban:nekem a dokim azt mondta és sokan mások is hogy csak a meleg frontra indul be a szülés.Bár mostanában 3-4naponta hol hideg,hol meleg front van.

38+4napos kismama

2009. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!