Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az ami nem gyerekkel...

Mi az ami nem gyerekkel kapcsolatos, mégis hasznos lehet, ha megszületnek a gyerekek? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Párom kolleganője terhes, első baba(k), és 3-as ikrek lesznek...

Még az elején jár a lány, de elég rosszul viseli, úgyhogy hamar táppénzre megy, jövőhéten búcsúztatnák.

Páromék pedig nem tudják eldönteni, hogy mit vegyenek neki.

Én azt mondtam, hogy vegyenek valamelyik babaáruházban felhasználható vásárlási utalványt, egy pelenka tortába csomagolva!

De nem akarnak semmi gyerekkel kapcsolatos dolgot, mert ha mégis valami baj történik az elkövetkező hetekben, akkor az kellemetlen lenne.

Tehát valami olyat szeretnének venni, ami nem babás, de ha meglesznek a gyerekek, akkor nagyon jól jöhet.

Szerintetek? Van valami ötletetek?


2012. márc. 24. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fotóalbum :)
2012. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az utalvány jó 5let, nem feltétlenül kell babás áruházba szólónak lenni. Nem tudom helyileg hová valósiak vagytok, de mi Bp vonzáskörzetében élünk, és ezért ilyen esetben IKEA-utalvánt szoktunk ajándékozni.

De szerintem jó lehet valami kultúrprogrammal kapcsolatos dolog is, pl színházjegy-utalvány, vagy mozibérlet :) vagy akár könyvutalvány is, ha olvasós-fajták (nem feltétlenül arra kell összpontosítani, hogy majd ha meglesznek a babák, ezeket adott időtartamon belül ugyanúgy be lehet váltani, és ha tényleg többes ikrek lesznek, akkor ott hónapokig nem nagyon lesz kapacitásuk ide-oda elmászkálni... )

Én nagyon örültem minden ilyesminek anno, amikor a munkahelyemről búcsúztattak.

2012. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az ötleteket, az IKEA utalvány tetszik a páromnak is! Ott tényleg lehet babás, és nem babás dolgot is venni!

Bp-iek, szóval ez nagyon jó ötlet!

2012. márc. 24. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szívesen :) örülök, h tetszik.
2012. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!