Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Klinikán és a...

Debrecenben a Klinikán és a Kenézy kórházban ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Még nem tudom, hol fogok szülni, de arra lennék kíváncsi, hogy szülés után muszáj hálóinget viselni, vagy jó a pizsama is, esetleg megengedik, hogy egy szabadidőalsóban és pólóban legyen a kismama? Soha sem hordtam hálóinget, nem is szeretem, nekem kényelmesebb a pizsama, vagy esetleg egy melegítőalsó pólóval. Természetesen ha muszáj, akkor bármit felveszek.

Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 28. 07:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Klinikán szültem,azt veszel fel ,amit akarsz,de nyáron iszonyat meleg volt...így még a hálóinget is letéptem volna magamról ha lehet.Arról nem is beszélve,hogy így könnyebb volt csak felrántani,amikor WC-re mentem....meg betét stb.

Én azt mondanám,hogy vigyél mindkettőt és amelyik neked kényelmesebb abban a helyzetben azt vedd fel....de bele nem szólnak,hogy mi van rajtad.Ha véletlenül császárod lesz,akkor viszont abba gondolj bele,hogy a nadrág dereka pont a seben vagy picivel fölötte menne el,és az nem lenne kellemes érzés...

2012. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt a válaszod! Egyébként milyen tapasztalataid vannak a klinikáról? Nővérek, szobák stb. Kell a babának bevinni ruhát vagy ott adnak rá, és elég ha csak azt visszük be, amiben hazahozzuk? Pelenkát vinni kell? Valahol azt sem kell, de nem tudom, itt mi a helyzet.

Mindenre kíváncsi vagyok, ami eszedbe jut, megköszönném, ha leírnád!

2012. márc. 28. 07:45
 3/32 anonim ***** válasza:
A kenézy-ben szültem, ott kórházi hálóingben vagy.
2012. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

A Kenézyben szültem és pizsamában voltam. Adnak kórházi hálóinget , de ha szeretnéd a sajátod viselni, akkor nincs gond. Nekem jobban esett a pizsi, nem éreztem annyira betegnek magam benne. És még sokan voltak akik nem kérték a kórházi szerkót.

Tavaly július végén szültem, de esős, hideg időt fogtam ki.

2012. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

első vagyok


maximálisan meg voltam elégedve!!!!

Nagyon kedvesek ,rendesek voltak.2 ágyasban voltam,így négyőnkre jutott egy fürdő,ami a szobából nyílt...tiszta volt nagyon.

A babának lehet vinni ruhát,de én nem vittem,mert minden nap adnak tisztát,vasaltat...és ha lebüfizi is kérhetsz tisztát,minek kínlódni a sajáttal ha pár napig megcsinálják helyetted :)

Pelust napi 5 darabot adnak,én vittem azért biztosítéknak párat...popsitörlőt és kenőcsöt viszont nem adnak.

Én maximálisan meg voltam elégedve.

Fogadott dokim volt és Ő is csúcsszuper volt.

2012. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Kenézy kórházról is jöhetnek vélemények, hátha könnyebb lesz a döntés.
2012. márc. 28. 07:52
 7/32 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy ilyen jó tapasztalataid vannak a klinikáról. Első körben nekem is a klinika a szimpatikusabb. Megkérdezhetem, ki volt a dokid?
2012. márc. 28. 07:55
 8/32 anonim ***** válasza:

És még annyit:

a babának mindent adnak, csak azt kell vinned amiben hazaviszed. Persze ezt apa utólag is beviheti.

Kérheted, hogy éjjel-nappal veled legyen vagy hogy csak nappal vagy azt is kérheted, hogy csak a szopikra hozzák ki. Ezt meglátod, hogy hogy érzed magad szülés után és a szerint választod.

Nekem első éjjel nem volt velem a pici, onnantól kezdve éjjelre is kértem.

A Kenézyben egyébként szabály a 6 órási szopi, mert ekkor lemérik a piciket, hogy mennyit ettek. Ezen felül úgy szoptatsz ahogy akarsz, tehát igény szerint. (Feltéve, ha evett reggel a picike, mert ha nem, akkor többször lemérik nap közen és pótolnak ha kell).

2012. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

7:49-es és 7:55-ös vagyok.

A Kenézyről írtam.

És itt is igaz, hogy bármikor adnak tisztát.

Popsikenőcs is volt, de kaptunk a csomagokban is. A nővérek inkább azt ajánlták.

Segítőkészek voltak a szopinál is és ha bent hagytad a babádat, akkor bármikor megnézhetted mit csinál - nem vették zokon.

2012. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Megint a Kenézys:

Két ágyasban voltam, és a szobához volt fürdőszoba. Tiszta és rendezett volt. Szóval ketten használtunk egy fürdőt.

A dokim pedig szuperül viselkedett vagyis elviselt engem a szülés alatt. Pedig nem voltam egy példás szülő nő.

Aztán is, ami nekem nagyon jól esett - megfogta a kezem és beszélgetett velem. Szóval meg vagyok elégedve a Kenézyvel.

2012. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!