Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lágyéksérv esetén a szülés?...

Lágyéksérv esetén a szülés? Császároznak vagy normál szülés van ilyenkor? Mitől függ, hogy melyiket választja az orvos?

Figyelt kérdés
Lágyéksérvem van. Nagyon félek a szüléstől de nem is tudom, hogy mi is lenne a jobb szülés szempontjából.
2012. márc. 30. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az van/volt. Engem a dokim elküldött ált. sebészetre , h nézzék meg. Azt mondták ott, h ez még csak induló sérv, ezzel simán lehet. Normál úton szültem, komplikációk nélkül.

Szóval érdemes rákérdezni.

2012. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem megműtötték 2001-ben, de egy hónapra rá kiújult. 2010-ben szültem, semmi gond nem volt, sőt, a terhesség során jobb volt mint előtte, mert a méhtől nem tudtak odatüremkedni a belek. Szóval se nem fájt, se nem dudorodott amíg terhes voltam. És nem is lett rosszabb utána sem.

A terhességem elején mondtam a védőnőnek, akkor elküldött a sebészetre, ott megnézték, de nem csináltak vele semmit, csak mondták hogy adott esetben ha úgy gondolom, szülés után csináltassam meg újra.


Most vagyok 38 hetes a második gyerekkel. Néha érzem, amikor megemelem a nagyot, hogy belenyilall a sérvembe, de amúgy most sem volt eddig semmi gáz.


Szülésnél sem foglalkoztak vele egyáltalán.

2012. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!