Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+2 hkm vagyok de még mindig...

39+2 hkm vagyok de még mindig nagyon fent van a pocakom. Szülés előtt hány nappal ékelődik be a pici?

Figyelt kérdés
Meg nem tudom h egyáltalán jelzi -e h mikor fog megszületni?

2012. ápr. 18. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

figyelj.

lehet hogy csak te érzed hogy fent van.

én is azt hittem, aztán kiderült hogy nagyon is lent van, csak én nem tudtam betájolni.

ilyenkor már lazán illeszkedik a kis feje a szülőcsatornába,

de ez sem mérvadó mikor születik meg.

de egyébként miért nem kérdezed meg a dokidat aki végzi a terhesgondozást ha valami kérdésed van?

itt ezer féle választ kapsz, biztosat a doki tud mondani.

2012. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..



ezt olvasd elnyugtatásképp !!


egyetlen válaszolód

2012. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem kitolás elött ékelődött be.Teljes tágulásom volt,és a babám még fent.Probáld meg elengedni,nagyon fontos.Én akkor még nem tudtam,hogy az ilyen dolgoknak is vannak lelki okai.Nekem megvolt az okom rá,ami miatt nem tudtam agyban elengedni,de most erre nem térek ki.Vannak olyan testhelyzetek,olyan technikák amivel "be lehet irányítani" a babát.Ha érdekel bővebben,ha gondolod tudnék segíteni írj privit.
2012. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Az szerintem is "butaság", hogy be lehet irányítani a babát, na de ez csak az én véleményem. :) Nekem sajnos nem ékelődött be a babám feje, mivel nagy volt az én medencémhez képest. :( Túlhordtam, mivel a feje nem tudott beilleszkedni, ezért nem gyakorolt nyomást a méhszájra, így a szülésem nem tudott megindulni. Indították ... De igaza van az egyik előttem szólónak, még akár szülés közben is beékelődhet a koponyája! Könnyű szülést! :)
2012. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hehhh...

Nos, egyik szukesemnel sem ekelodott be a baba, viszont a fajasok alatt azt kellett csinalnom, hogy 3 fajast a jobb, 3 fajast a bal oldalamra fekve kellett megvarnom, hogy jojjon lejjebb a baba. A szuloagyon, kitolas kozben is ki tudta meg mozditani a fejet a doki. Megis kibujt valahogy mindketto, ki is tagultam rendesen. Nem csak a nyomas, hanem a hormonok is tagitjak a mehszajat. Nem volt gond, minketto gyorsan megszuletett.

2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szulesemnel*
2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, be van ékelődve a kobakja, épp pár perce nézték, 2 hete még nem volt. Semmi változás nem látszik a hasamon.
2012. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is 37 hetesvagyok,nekem is be van ékelődveafeje,érzem,mert második baba...

Viszontnincs lejjebb ahasam!


Az első lányom 61 cm-vel született!mikor bementünk a kórházba 3 perces fájásokkal,kiröhögtek,mit akarok én,annyira fentvan ahasam,hogy én tuti nem szülök...3 órára rámegvolt a lányom,csak olyan hosszú volt,hogy még mikor a magzatvízelfolyt akkor is a gyomromban volt a feneke...ÉS egycm-vel sem ment lejebb a feneke...A szülésznőm akkor hitte el amit a dokim mondott,hogy nagyon hosszú babát várunk!:)


39+4-re született Ő!

2012. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, kommenteket ...
2012. ápr. 18. 20:38
 10/14 sumergo ***** válasza:
Pénteken látogattam meg a barátnőmet, pár napja volt még hátra a szülésig. Kérdezte tőlem, hogy szerintem is fent van-e még a pocija, hát igen, nagyon fent volt még. Másnap reggel 7-kor meg megszületett a fia. Ebből nem lehet következtetni! Könnyű szülést, hacsak nem vagy már túl rajta! :-)
2012. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!